Uşak Ufuk
23 Mart 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Anneler günü için etkinlik yapıldı
17 Mayıs 2018 Perşembe 09:47

Anneler günü için etkinlik yapıldı

Merkeze gelişinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek tarafından karşılanan Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

Merkeze gelişinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek tarafından karşılanan Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi huzurevinin bayan sakinlerine birer hediye de verdiler

Vali Salim Demir eşi ve Nezahat Demir hanımefendi, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde sağlık durumu uygun olan huzurevi sakinlerinin Anneler Gününü kutlayarak karanfil verdiler. Her birisiyle ayrı ayrı sohbet edip hal hatırlarını soran Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi huzurevinin bayan sakinlerine birer hediye de verdiler.

odalarından ayrılamayan huzurevi sakinlerini de tek tek odalarında ziyaret ederek, karanfil ve hediye verdi.

Merkezin giriş katındaki salonda bir süre sohbet eden Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi merkezin üst katlarında sağlık durumu fazla elverişli olmadığı için odalarından ayrılamayan huzurevi sakinlerini de tek tek odalarında ziyaret ederek, karanfil ve hediye verdi. Merkezin idarecisi ve görevlilerinden huzurevi sakinlerinin sağlık durumları hakkında da bilgi alan Vali Salim Demir, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini her fırsatta ziyaret ettiklerini ifade etti.

Onların mağdur ve mahcup olmamaları, sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için gerekli tedbirleri alıyoruz 

Vali Salim Demir ziyaretine ilişkin şu açıklamayı yaptı: “Sevgi ve hoşgörünün, evlatlarına karşı sonsuz emek ve özverinin kaynağı anneler her zaman sevgi ve saygıyı hak etmektedirler. Devletimiz, toplumun her kesiminden dezavantajlı guruplara büyük özen gösteriyor. Onların mağdur ve mahcup olmamaları, sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için gerekli tedbirleri alıyoruz. Binalarımızın fiziki imkânları ve personel konusunda eksiğimiz yok, neye ihtiyaç duyuluyor ise devletimiz tamamlıyor. Bizler de gerek şahsım gerekse eşimle birlikte huzurevi sakinlerimizin ihtiyaç duydukları sevgi ve ilgiyi, sıcaklığı elimizden geldiği kadar vermeye, onlara kendi annelerimiz gibi kendi büyüklerimiz gibi davranmaya gayret ediyoruz. Onların huzur ve mutluluğu bizim için mutluluk kaynağıdır. Bu vesile ile Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki annelerimizin, Anneler Gününü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ