Uşak Ufuk
19 Şubat 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Bayramda kurumları ziyaret etti
19 Haziran 2018 Salı 09:49

Bayramda kurumları ziyaret etti

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, Ramazan Bayramı münasebetiyle Çocuk Evleri Sitesi, Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevini ziyaret etti.

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, Ramazan Bayramı münasebetiyle Çocuk Evleri Sitesi, Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevini ziyaret etti. İlk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Sitesini ziyaret eden Vali Salim Demir ile eşi Nezahat Demir hanımefendi, çocuklarla yakından ilgilenerek bayramlarını kutladılar. Çocuk Evleri Sitesinde çocuklarla sohbet eden Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, daha sonra Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezine geçerek merkezde kalan bayanlarla bayramlaştı. Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle uzun süre sohbet edip, hediye takdim eden Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, son olarak Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleri ile tek tek bayramlaşan Vali Salim Demir, huzurevi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada: ”Bugün burada İlimizin protokol üyeleri ve kıymetli eşleri ile Ramazan Bayramı münasebetiyle sizleri ziyaret etmiş bulunuyoruz.  Siz büyüklerimizin başımızın üstünde yeri olduğunu bir kez daha vurgulayarak, hepinizin Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, esenlikler diliyorum.” dedi. Kurum ziyaretleri sırasında Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendiye Belediye Başkan Vekili İsmail Ünal, Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Ömer Kalaylı, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi Şule Ergüder, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal  ve Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Mustafa Akyer eşlik etti.

UŞAK VALİSİ SALİM DEMİR, KENTTEKİ PROTOKOLLE BAYRAMLAŞTI

Vali Salim Demir ve protokol üyeleri, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. Uşak Öğretmenevi'ndeki bayramlaşma törenine Vali Salim Demir'in yanı sıra, Milletvekilleri Alim Tunç ve Özkan Yalım, Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Ömer Kalaylı, Belediye Başkan Vekili İsmail Ünal, Uşak Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Ömer Karahan, Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Binbaşı Mustafa Akyer, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar ile daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Vali Salim Demir burada yaptığı konuşmada birlik beraberlik vurgusunda bulundu. Vali Salim Demir konuşmasında şunları söyledi: "Bu güzel bayram gününde birlikte olmaktan, bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Huzur ve güvenliğimizi sağlayan tüm güvenik kuvvetlerimize, mesai mefhumu olmaksızın görev yapan tüm çalışanlarımıza başarılar diliyorum. Bayramlar bir araya gelme, mutluluğu paylaşma günleridir. İnşallah bundan sonraki bayramda daha geniş katılımla birlikte olmayı arzu ediyorum.  Ramazan ayının bereketi ve huzurunu hep birlikte yaşadık. bu güzel ortamın ve kazanılan güzel alışkanlıkların devam etmesini temenni ediyorum. Bayramın ardından yine hep birlikte yorulmadan el birliğiyle çalışacağız. Vatandaşlarımızın da desteğini alarak inşallah güzel neticelere ulaşacağız. Bayramlaşma programımıza katıldığınız için teşekkür ediyor, ailelerinizle birlikte mutluluklar temenni ediyorum. Tüm Uşaklıların ve İslam aleminin Ramazan Bayramı tebrik ediyor, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum."

Vali Salim Demir ve beraberindekiler, öğretmenevindeki bayramlaşmanın ardından; İl Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesindeki programlara geçtiler. HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ