Uşak Ufuk
22 Ocak 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Fidan dikimi gerçekleşti
10 Nisan 2018 Salı 08:04

Fidan dikimi gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen "Bereket Ormanları Projesi" kapsamında, Selvioğlu Köyünde Vali Salim Demir ve Eşi Nezahat Demir Hanımefendinin de katılımlarıyla fidan dikimi gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen "Bereket Ormanları Projesi" kapsamında, Selvioğlu Köyünde Vali Salim Demir ve Eşi Nezahat Demir Hanımefendinin de katılımlarıyla fidan dikimi gerçekleşti.

 Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir yanısıra, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.

 Ekrem Savaş da katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan himayelerinde 81 ilde başlatılan “Bereket Ormanları Projesi” kapsamında gerçekleştirilen fidan dikme programına Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir yanısıra, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ekrem Savaş, Hukuk Müşaviri Ayşe Şeyda Çağlar, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, Denizli Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu, kurum ve kuruluşların il müdürleri ve vatandaşlar katıldı. 

“Bereket Ormanları”nın yaşaması ve yaşatılması için bu programlar bütün illerimizde yapılıyor ve yapılmaya da devam edecek

Programda konuşma yapan Uşak Valisi Salim Demir, “Ormanın yaşaması ve yaşatılması mutlaka ona hizmet eden ve onun farkında olan bilinçlendirilmiş çocuklarımızla, gençlerimizle ve insanlarımızla mümkün olabilir. Bu kapsamda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Eşi Hanımefendi Emine Erdoğan'ın himayelerinde bütün illerdeki il Valilerinin de eşlerinin başkanlığında yürütülen “Bereket Ormanları”nın yaşaması ve yaşatılması için bu programlar bütün illerimizde yapılıyor ve yapılmaya da devam edecek” dedi. 

emeği geçen başta Orman Bölge Müdürlüğümüz ve teşkilatına ve tüm emeği geçenlere

 teşekkür ediyorum

“Biz bu programdan sonra buraya çocuklarımızı ve gençlerimizi de getireceğiz” diyen Uşak Valisi Salim Demir, şöyle devam etti: “Buradaki amaç sadece bizlerin birer tane fidan dikmesi değil, çocuklarımızı gençlerimizi ve insanlarımızı doğa sevgisi ve orman sevgisi ile yeşili koruma ve yaşatma ile ilgili bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.  Bu programın icra edilmesinde emeği geçen başta Orman Bölge Müdürlüğümüz ve teşkilatına ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Uşak'ta ağaç sevgisiyle orman sevgisi ile yeniden buluşmaya vesile olmasını diliyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum”. Konuşmanın ardından Vali Salim Demir, eşi Nezahat Demir ve diğer katılımcılar, fidan dikerek, dikilen fidanlara can suyu verdiler. HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ