Uşak Ufuk
19 Şubat 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 İl Özel  İdaresi personeliyle bayramlaştı
21 Haziran 2018 Perşembe 08:14

İl Özel İdaresi personeliyle bayramlaştı

Ramazan Bayramı tatili sonrası ilk mesai gününde İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde bayramlaşma töreni yapıldı.

Ramazan Bayramı tatili sonrası ilk mesai gününde İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde bayramlaşma töreni yapıldı. 

İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, İl Genel Meclisi üyeleri, birim müdürleri 

ve İl Özel İdaresi personeli katıldı

Vali Salim Demir bayramlaşmak üzere geçtiği İl Özel İdaresi sosyal tesislerine gelişinde Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi genel Sekreteri Ömer Kalaylı tarafından karşılandı. Bayramlaşma merasimine Vali Salim Demir ile birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Kalaylı, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, İl Genel Meclisi üyeleri, birim müdürleri ve İl Özel İdaresi personeli katıldı. 

bu güzel vatanımızda bayrağımızın altında daha nice bayramlara ulaşmanızı Cenab-ı 

Haktan temenni ediyorum

Bayramlaşma töreninde konuşan Vali Salim Demir, "Hepinizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Ailenizle birlikte sağlıkla mutlulukla, bu güzel vatanımızda bayrağımızın altında daha nice bayramlara ulaşmanızı Cenab-ı Haktan temenni ediyorum. İl Özel İdaresi, İller için ve Valiler için önemlidir. Çünkü bu kurum dışarıda bizim gücümüz vatandaşa yansıyan yüzümüzdür. Dolayısıyla biz eğer en küçük yerleşim birimimizden en büyük birimimizi kadar devleti en iyi şekilde temsil edersek işte o zaman hem siz mutlu olursunuz hem de biz mutlu oluruz” dedi. 

daha kaliteli daha yüksek standartlarda ve daha kolay yapacağımızı ben özellikle belirtmek istiyorum

Kamu çalışanlarının ve İl Özel İdare çalışanlarının bir aile olduğunu ifade eden Vali Salim Demir, “Bir aile anlayışı içerisinde birbiriyle dayanışma, paylaşma, birlik, beraberlik içinde hizmetlere sarıldıkları zaman hizmetlerini daha kaliteli daha yüksek standartlarda ve daha kolay yapacağımızı ben özellikle belirtmek istiyorum. Eğer bu kadar çalışanımız birbiriyle kaynaşma ve dayanışma içerisinde, devletimize ve milletimize hizmette buluşursak işte o zaman bizim başaramayacağımız üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir konu olmadığını bu vesileyle vurgulamak istiyorum. Aynı zamanda bu bizim görevimiz. Bu görevi de en iyi şekilde yapacağınıza inanıyorum. Daha nice bayramlarda huzur içerisinde şanlı Türk bayrağımızın altında beraber bayramlar yapmayı Cenabı Haktan niyaz ediyor, hepinize ailelerinizle birlikte sağlık mutluluk huzur diliyorum" dedi. Konuşmasının ardından Vali Salim Demir, İl Özel İdaresi personeli ile tek tek bayramlaştı.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ