Uşak Ufuk
22 Ocak 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 İstişareleri sürdürüyor
10 Mayıs 2018 Perşembe 10:04

İstişareleri sürdürüyor

Uşak Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Özgül Şeker Çiftci ve beraberinde ki heyet Nisan ayında gerçekleşen seçimlerle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen S. Selim Kandemir’i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerin

Uşak Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Özgül Şeker Çiftci ve beraberinde ki heyet Nisan ayında gerçekleşen seçimlerle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen S. Selim Kandemir’i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Kandemir, kadın girişimcilerin son yıllarda artmaya başladığını, bunun da iş dünyası için önemli gelişme olduğunu ifade ederek, "Ülkemiz 2023 hedeflerine doğru ilerlerken kadınların iş hayatında daha yoğun olmaları gerekiyor. Tabi son yıllarda üniversite mezunu kadın girişimcilerimizin iş hayatında daha aktif olduklarını gözlemliyoruz. Hedeflerine ulaşmak için çaba sarf eden kadın girişimciler diğer kadınlar tarafından örnek alınmasını istiyoruz. TOBB Uşak Kadın Girişimciler Kurulunda görev yapan arkadaşlarımız nezdinde tüm iş yaşamındaki bayanlarımıza başarılar diliyorum’’ dedi. Özgül Şeker Çiftci, şehirde kadın girişimci olabilecek çok sayıda kadın olduğunu yaptıkları organizasyonlarla gelişime açık ve girişimci olmak isteyen kadınların iş dünyasında yer almalarına destek olmaya çalıştıklarını belirtti.

LİSELİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN UTSO YÖNETİMİNE ZİYARET

Genç Başarı Şirket Programı kapsamında Uşak 1.si olan liseli öğrencilerin kurduğu BSM (Bilim Sanat Merkezi) Şirketi yönetim kurulu üyeleri, kendilerini mentorluk eden işadamları ile birlikte Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunu ziyaret etti. Gençler 12-13 Mayısta yapılacak Türkiye finalinde Uşak’ı temsil edecek. 

Projede emeği geçen herkesi tebrik ettiğini belirten UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, ‘’Proje ile öğrencilerin yenilikçi düşünme tarzını benimsemeleri teşvik edilmiş, girişimcilik ruhu aşılanmıştır. İş yaşamının ve ekonominin değerinin anlaşılması sağlanması yanı sıra sosyal sorumluluk duygusuda aşılanmıştır. İstanbul’da ki finallerde başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

UTSO Yönetimi İl Emniyet Müdürü Ergüder’i Ziyaret Etti

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir ve yeni dönem UTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak tüm yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Güvenliğin ihtiyaçlar hiyerarşisinde en önemli yerde olduğuna dikkat çeken Kandemir, Uşak’ta ki bütün kurum ve kuruluşların ortak paydasının Uşak olduğunu, Uşak için yapılacak her çalışma ve projede işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ