Uşak Ufuk
22 Ocak 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Şehit polislerimizi asla unutmayacağız
12 Nisan 2018 Perşembe 08:01

" Şehit polislerimizi asla unutmayacağız"

Uşak Belediye Başkanı AK Partili Avukat Nurullah Cahan, Türk polis teşkilatının 173’üncü kuruluş yıldönümü için bir mesaj yayınladı.

Uşak Belediye Başkanı AK Partili Avukat Nurullah Cahan, Türk polis teşkilatının 173’üncü kuruluş yıldönümü için bir mesaj yayınladı. Uşak Belediye Başkanı AK Partili Avukat Nurullah Cahan, “Ülkemizinistikbali ve istiklali için hiçbir koşul altında mücadeleden taviz vermeyen, vatan topraklarının her köşesinde kamu düzenin korunmasını ve asayişi sağlayan şanlı Türk Polis Teşkilatımızın 173’üncü kuruluş yıldönümünü gönülden tebrik ediyorum. Milletimizin huzuru ve güvenliği için, milli birlik ve beraberliğimizin zedelenmemesi uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden kahraman polislerimizin bugün yaşadığımız süreçte göz önünde bulundurulduğunda mevcudiyetlerinin önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Tüm güvenlik güçlerimiz gerek 15 Temmuz’da gerekse de Afrin’de gösterdikleri kahramanlıklar ile ülkemizin tüm zor anlarında dik duruşlarından taviz vermeyerek hainlerin planlarını başlarına yıkmışlardır” dedi. 

Uşaklı şehit polisimiz Mehmet Çetinleri ve nicelerini unutmayacağız

“Ülkemizin refahını ve birlikteliğini bölmek isteyen dış güçler ve hain terör örgütüne karşı Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı ruhuyla mücadele eden Türk Polis Teşkilatımızın kahraman evlatları 15 Temmuz’daki  kalleş kalkışma girişiminde sergiledikleri dik duruşu bugün de Afrin’de aynı kararlılık ile devam ettirmektedirler” diyen Uşak Belediye Başkanı AK Partili Nurullah Cahan, “ Kahraman kardeşlerimiz şunu bilsin ki biz hiçbir zaman kalleşlerin Gölbaşı saldırısını unutmayacağız. Polis teşkilatımızın tüm kahramanlarının toprağı vatan yapışını unutmayacağız. Vatanı, milleti, bayrağı ve inançları için şehadete koşan Fethi Sekinleri, Uşaklı şehit polisimiz Mehmet Çetinleri ve nicelerini unutmayacak, unutturmayacağız. Toprağı vatan yapan kahraman şehitlerimizi saygı ve minnetle yad ediyor, gazilerimize hayırlı ömürler diliyorum. Asil milletimizin övünç kaynağı olan Türk Polis Teşkilatımızın 173’üncü kuruluş yıldönümünü kutluyor, emniyet mensuplarımızın daima yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” dedi. 

KAHRAMAN POLİSİMİZİN GEÇMİŞİ BAŞARILARLA DOLUDUR

 Geçmişi başarılarla dolu Türk Polis Teşkilatı'nın devletin en köklü kurumlarından biri olduğunu ifade eden Başkan AK Partili Nurullah Cahan, "Türk Polis Teşkilatımız, milletimizin birlik ve beraberliğinden aldığı güç ve cesaretle ülkemizin huzur ve güveni için gece gündüz çalışmaya devam ediyor" dedi. Türk Polis Teşkilatı'nın toplumsal düzeninin sağlanması, vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi ve ülkenin huzur, güven ve istikrarının güvencesi için cansiperane çalıştığını vurgulayan Başkan Nurullah Cahan, "Milletimizin huzur ve güven içinde olması için ülkemizin en ücra noktasında dahi görev yapan emniyet teşkilatımız, terör örgütleriyle mücadelede ortaya koyduğu başarı ile de hepimizi gururlandırmaktadır" diye konuştu. Toplumda huzurun ve güvenin sağlanması için emniyet güçleriyle birlikte vatandaşlara da önemli görevler düştüğüne işaret eden Başkan Nurullah Cahan, şunları kaydetti: "Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin her köşesinde, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını temin etmek için sabır ve özveriyle çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü kutlar, kutsal vazifelerinin ifasında şehadete yürüyen tüm polislerimize Allah’ tan rahmet dilerim." HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ