Uşak Ufuk
23 Mart 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Vatandaş tarafından beğeniliyor
13 Nisan 2018 Cuma 08:27

Vatandaş tarafından beğeniliyor

Alt ve üst yapı projelerinin yanında, Uşaklı vatandaşların '5 yıldızlı otel' olarak nitelendirdiği mahalle konakları spor, eğlence, sağlık, eğitim ve sayısız birçok faalitte hizmet vermeye devam ederken, vatandaşlardan da Uşak Belediye Başkanı'na teşekkür

Alt ve üst yapı projelerinin yanında, Uşaklı vatandaşların '5 yıldızlı otel' olarak nitelendirdiği mahalle konakları spor, eğlence, sağlık, eğitim ve sayısız birçok faalitte hizmet vermeye devam ederken, vatandaşlardan da Uşak Belediye Başkanı'na teşekkür ve tebrik mesajlarını beraberinde getirdi. Özellikle Karaağaç bölgesine yapılan mahalle konağı için çok işlevli ve halk için oldukça önemli imkanlar sunduğunu söyleyen Uşaklı vatandaşlar, bahsi geçen imkanların ücretsiz olmasının da en büyük hizmet olduğunu vurduladı. Uşaklılar böyle bir imkanın kendilerine ücretsiz sunulduğu için Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a teşekkürlerini sundular. Mahalle konağının yaklaşık bir yıldır vatandaşlara hizmet verdiğini dile getiren Mahalle Muhtarı Mustafa Korkmaz ise; sağlık hizmetleri, fitness salonu, kurs faaliyetleri, toplantı salonları, internet odası gibi çok sayıda hizmetin ücretsiz olarak verildiğini belirterek, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'a başarılarının devamını diledi.

belediyemiz vezneleri ile halkın hizmete geldiği değil, hizmetin halka gittiği anlayış

ı çalışmalarımıza yansıtıyoruz

Uşak Belediyesi tarafından 19 mahallede yapılması hedeflenerek Karaağaç, Aybey ve Dikilitaş mahallelerinde hizmete açılan konaklar mimarisi ve konforu ile vatandaşların beğenisini topluyor. Konaklar hakkında açıklama Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, milletin hizmete gittiği değil, hizmetin millete götürüldüğü bir anlayış içerisinde çalıştıklarını ifade ederek, "Mahalle konaklarımızın içinde spor salonları, nişan ve kına geceleri için salonlarımız bulunuyor. Toplantı salonları, kurs odaları, yaren geceleri için büyük salon yer alıyor. Ayrıca bunların dışında belediyemiz vezneleri ile halkın hizmete geldiği değil, hizmetin halka gittiği anlayışı çalışmalarımıza yansıtıyoruz." dedi. 

Her çalışma,  başka hizmeti zorunlu kılar. Bu anlamda bir binadan daha fazlasını halkımızın hizmetine sunuyoruz

Başkan Cahan, "Mahalle konakları yalnızca bir binadan ibaret değil. Hem mahalle kültürünü canlı tutan bir ruh, hem de bölgesinde düzenlemeleri beraberinde getiren bir unsur. Konağımız yükseldi. İç kısmındaki çalışmalar neredeyse tamamlandı. Bunun yanı sıra çevre düzenlemesi de bitti bitecek. Her çalışma, bir başka hizmeti zorunlu kılar. Bu anlamda bir binadan çok daha fazlasını halkımızın hizmetine sunuyoruz” dedi. Başkan Cahan son olarak, "Şehrimizin her bölgesinde çalışmalar yapıyoruz. Biz buraya hizmet için geldik. Ve her türlü çalışmada vatandaşımızın ihtiyaç ve taleplerini gözetiyoruz. Sık sık bir araya gelerek onların da dertlerini dinliyoruz. Halkımızın istek ve taleplerinin farkındayız. Hizmetlerimizi her geçen gün daha da hızlı bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bu millet her şeyin en iyisine layıktır." diye konuştu. 

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ