Uşak Ufuk
16 Temmuz 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Parti Uşak İl Teşkilatıyla buluştu
17 Ekim 2018 Çarşamba 08:48

AK Parti Uşak İl Teşkilatıyla buluştu

TBMM Başkanvekili AK Partili Prof. Dr. Mustafa Şentop, 2018-2019 Akademik Yılı açılışı ve bir dizi ziyaret için Uşak’a geldi ve AK Parti Uşak İl Teşkilatıyla buluştu.

TBMM Başkanvekili AK Partili Prof. Dr. Mustafa Şentop, 2018-2019 Akademik Yılı açılışı ve bir dizi ziyaret için Uşak’a geldi ve AK Parti Uşak İl Teşkilatıyla buluştu.

TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Şentop, burada gündemdeki gelişmelerle ilgili çeşitli istişarelerde bulundu

Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın ve teşkilat mensupları tarafından karşılanan TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Şentop, burada gündemdeki gelişmelerle ilgili çeşitli istişarelerde bulundu. AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nın önümüzdeki dönem yapılacak olan yerel seçimlere hazır olduğunu belirten İl Başkanı Mehmet Çakın, partinin birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğini ve sandıktan yine birinci parti olarak çıkacaklarını söyledi. 

 İlimizdeki 6 büyük ilçeyi kazanarak, partimizin bayrağını tüm noktalarda dalgalandıracağız

24 Haziran seçimlerinde Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy aldıklarını kaydeden Mehmet Çakın, merkez dahil toplam 6 ilçede AK Parti’nin belediye başkanı çıkaracağını belirterek, “Uşak’ta teşkilatlanması ve her seçim hazır olmasıyla bilinen tek partiyiz. Milletimizin bize gösterdiği teveccüh çok iyi ve ferasetli teşkilat mensuplarımızla birlikte yerel seçimlerden galip çıkacağız. İlimizdeki 6 büyük ilçeyi kazanarak, partimizin bayrağını tüm noktalarda dalgalandıracağız” dedi. 

Köy, belde, ilçe, il ve genel merkez teşkilatlarımız, ülkemizin kalkınma hamlesi için yoğun

 mesai harcamaktadırlar

Teşkilat mensuplarıyla kısa bir istişarede bulunan Mustafa Şentop, Uşak’ta ve Türkiye’de son 16 yılda büyük hizmetlerin ortaya konduğunu ifade etti. Şentop, “Köy, belde, ilçe, il ve genel merkez teşkilatlarımız, ülkemizin kalkınma hamlesi için yoğun mesai harcamaktadırlar. Bu konuda Uşak İl Teşkilatımız da üzerine düşeni yapmaktadır ve bu konuda emek veren tüm mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

HABER: HALİL ASLAN

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ