Uşak Ufuk
16 Eylül 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK PARTİ UŞAKTA İLÇELERİ ALDI
03 Nisan 2019 Çarşamba 08:30

AK PARTİ UŞAK'TA İLÇELERİ ALDI

Banaz, Eşme ve Karahallı’da güven tazeleyen AK Parti, Ulubey’i de aldı

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Uşak'ın en büyük ilçesi olan Banaz'da belediye seçimlerinde Ak Partili Zafer Arpacı resmi olmayan sonuçlara göre seçimi önde tamamladı.   Uşak Banaz'da kurulan 42 sandıkta 10 bin 253 oy kullanıldı. %84,41 oranının da katılım sağlanan seçimde tamamı açılan sandıklardan çıkan oy dağılımı şu şekilde oldu;   Ak Parti adayı Zafer Arpacı 5.735, CHP adayı Ahmet Olgay Altındağ 3.433, İyi Parti adayı Ramazan Alaybeyoğlu 333, BTP adayı Halil İbrahim Çakın 65, SP adayı Özkan Oskay 63 oy aldılar. Zafer Arpacı, “Çok Kıymetli Hemşehrilerim,

Büyük bir oy farkıyla şahsımı tekrar Belediye Başkanlığına seçtiniz. Ilcemiz için gençlerimiz icin cok daha fazla çalışarak Ilcemizi cok daha guzel günlere taşıyacağız. Bugünkü zafer kutlamamiz bu aksam saat 21.00 de Belediye Kültür Sarayında secim müziğimizide yapan Ankarali Yasinin katulacagi programla gerceklesecektir. Tum halkimizi davet ediyor hepinizi saygi ve sevgi ile selamliyorum” dedi. 

 

UŞAK’IN EŞME İLÇESİNDE HACI MUSTAFA ÇETİN TEKRAR İPİ GÖĞÜSLEYEN İSİM OLDU

 Uşak Eşme'de kurulan 36 sandıkta 9 bin 635 oy kullanıldı. %85,81 oranının da katılım sağlanan seçimde tamamı açılan sandıklardan çıkan oy dağılımı şu şekilde oldu;   Ak Parti adayı Hacı Mustafa Çetin 4.958, CHP adayı Yılmaz Tozan 4.380, BTP adayı Ahmet Kozak 68, BTP adayı Halil İbrahim Çakın 16, SP adayı Seyfullah Kaymak 14 oy aldılar. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Hacı Mustafa Çetin, “Çok Kıymetli Hemşehrilerim; 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonuçlarının başta Eşme’miz olmak üzere, bütün ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Seçim çalışmalarımız boyunca ekibimle ve Teşkilatımla özveriyle , heyecanla çalıştık.Eşme’mize yaptıklarımızı anlattık , yapacağımız projelerimizi sizlerle paylaştık.

Bize inandınız , güvendiniz , yeniden Eşme’nin Belediye Başkanı yaptınız.Allah razı olsun. Şimdi hayallerimizi , projelerimizi gerçeğe dönüştürme vaktidir. Sizlerin de katkılarıyla Eşme için hizmet etmeye devam edeceğiz. Birlikte başarmıştık , bir kez daha başardık” dedi. Öte yandan Karahallı’da da tekrar Ali Topçu kazandı. AK Partili Ali Topçu, “Seçim sonuçlarının başta Karahallı ve Uşak olmak üzere, bütün ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle, “Karahallı için bir hayalim var” mesajıyla yola çıktık. Seçim kampanyamız boyunca, Uşak Ak Parti İl Teşkilatımız ve Seçim Koordinasyon Merkezimizle birlikte, şehrimizde girilmedik mahalle, gezilmedik sokak kalmayana dek özveriyle çalıştık. Karahallı için hazırladığımız projeleri, hayata geçireceğimiz çalışmaları, tespitlerimizi, analizlerimizi hemşehrilerimizle paylaştık. Hemşehrilerimizi can kulağıyla dinledik, sorunları, beklentileri istişare ettik, şehrimizin eksiklerini not aldık. Ve nihayetinde hemşehrilerimizin teveccühüyle tekrar Karahallı’ya hizmet edebilme şerefine nail olduk.Ben buradan Uşak İl Başkanlığımıza, Uşak Teşkilatımıza teşekkür ediyorum”. B. ÖZYAYLA

Uşak Kadın Kollarımıza ve davamızın geleceği Uşak Gençlik Kollarımıza teşekkür ediyorum.

Gece gündüz demeden seçim programlarımızı hazırlayan, koordine eden, ciddi bir özveri ve emek ortaya koyan Seçim Koordinasyon Merkezimize teşekkür ediyorum.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ