Uşak Ufuk
24 Ekim 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ALBAY BAYSAL İÇİN VEDA YEMEĞİ
17 Eylül 2019 Salı 07:50

ALBAY BAYSAL İÇİN VEDA YEMEĞİ

Vali Funda Kocabıyık ilimizde görev süresi sona eren ve emekli olan İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal için veda yemeği verdi.

Vali Funda Kocabıyık ilimizde görev süresi sona eren ve emekli olan İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal için veda yemeği verdi. Hasbahçe Polisevinde Albay Yalçın Baysal onuruna düzenlenen yemeğe Vali Funda Kocabıyık’ın yanı sıra Mülkiye Başmüfettişi Ahmet Göçerler, Vali Yardımcıları Sait Topoğlu, Muammer Balcı, Meral Batı Demirbaş, Hüseyin Demirbaş, Ayşe Şeyda Çağlar, Adem Uslan, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Murat Kılıç, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, mülkiye müfettişleri ve ilçe kaymakamları katıldı.

Albayımızı hem iyi bir komutan hem de iyi bir insan olarak hatırlayacağım

Yemekte konuşan Vali Funda Kocabıyık emekliye ayrılan Albay Yalçın Baysal ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek Uşak’taki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Albay Yalçın Baysal’ın, devletine, milletine ve vatanına bağlı iyi bir asker olduğunu dile getiren Vali Funda Kocabıyık, “Albayımızı hem iyi bir komutan hem de iyi bir insan olarak hatırlayacağım. Emeklilik hayatında kendisine mutluluklar diliyorum. Devletimiz bize nerede görev tevdi ederse bizler orada görev yaparız. Önemli olan görevini en iyi şekilde yerine getirebilmek ve başımızı yastığa koyduğumuzda vicdanen huzurlu olmaktır. Albayım da bizimle çalıştığı dönemde devletine ve milletine bağlı iyi bir asker, iyi bir komutan olarak görevini tamamladı. Kendisine tüm çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Huzurlu ve sağlıklı bir emeklilik hayatı geçirmesini temenni ediyorum” dedi. J. Albay Yalçın Baysal ise Jandarma Genel Komutanlığına 35 yıl vatan aşkı ve sevgisiyle, büyük bir özveri ve titizlikle elinden geldiğince en iyi şekilde hizmet ettiğini ifade ederek, ”Uşak’ta da huzur içinde bir çalışma ortamı sağladıkları için başta sayın Valimiz Funda Kocabıyık olmak üzere tüm idare amirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.