Uşak Ufuk
20 Haziran 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Barış Güneşhan İlkokulunu ziyaret etti
25 Ekim 2018 Perşembe 08:28

Barış Güneşhan İlkokulunu ziyaret etti

Vali Salim Demir, incelemelerde bulunnak üzere Barış Güneşhan İlkokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Mehmet Karaçallık’tan okul hakkında bilgi alıp, okul öğretmenleriyle değerlendirme toplantısı yaptı.

Vali Salim Demir, incelemelerde bulunnak üzere Barış Güneşhan İlkokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Mehmet Karaçallık’tan okul hakkında bilgi alıp, okul öğretmenleriyle değerlendirme toplantısı yaptı.

Öğretmenlerimiz bu öğrencilerimizle ilgilendiğinde her şey daha güzel olacak ve normalleşecektir.

Vali Salim Demir, okul ziyareti sırasında okulda görev yapan öğretmenlerle gerçekleştirdiği toplantıda, “Bir insan, eğer kendisi ile ilgili bir ihtiyacının veya sorununun giderildiğini gördüğü zaman bunu çok farklı anlamlandırır.  Bunun birçok yaşanmış örneği bulunmaktadır. Eğer okullarımızda sorunları olan öğrencilerimiz var ise öğretmenlerimiz bu öğrencilerimizle ilgilendiğinde her şey daha güzel olacak ve normalleşecektir. Ne mutlu ki ülkemizdeki öğretmenlerimiz bu konularda oldukça özverili davranmaktadırlar. Hatta öğrencinin ailesi tarafından bile görülemeyen bir çok sorunu öğretmenlerimizin ders anlatmak dışında, insan yetiştirmek için gösterdikleri çabanın sonucunda gözlemlemekte ve çözüm üretmektedir” dedi.

Uşak Valisi Salim Demir:  her türlü maddi ve manevi sorunlarını çözmek için her türlü gayreti göstereceğiz

Uşak Valisi Salim Demir, “Zaten öğrencileriyle ilgilendiklerini bildiğimiz öğretmenlerimizden istediğimiz, okul içinde çözülemeyecek sorunlar olduğu zaman, bunları mutlaka bizlere ulaştırmalarıdır. Biz de Gerek Uşak Valiliği olarak gerekse İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin her türlü maddi ve manevi sorunlarını çözmek için her türlü gayreti göstereceğiz. Bir ülkenin gelişmesi, kalkınması için en önemli şey insan kaynağıdır” dedi. 

 Öğrencilerimizin sağlıklı ve başarılı bir eğitim ve öğretim dönemi   geçirmelerini diliyorum

“Sahip olduğu genç nüfus potansiyeli ile önemli bir avantajı elinde bulunduran Türkiye Cumhuriyeti Devleti, öğrencilerimizi milli ve manevi değerlerine sahip olarak donanımlı bir şekilde yetiştirdiklerinden gelecek ülkemizin, gelecek milletimizin olacaktır” diyen Uşak Valisi Salim Demir, “Bu duygularla tüm okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin sağlıklı ve başarılı bir eğitim ve öğretim dönemi   geçirmelerini diliyorum” dedi. Vali Salim Demir, ziyaret sırasında, okul temsilcisi seçimi çalışmaları yürüten öğrencilerle sohbet edip, seçime katılan öğrencilere başarılar diledi.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ