Uşak Ufuk
20 Eylül 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAYAR: UŞAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
10 Nisan 2019 Çarşamba 08:00

BAYAR: UŞAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, partisinin Uşak Merkez ve 4 ilçede seçimi kazanmasının kent için kazanç olduğunu söyledi.

AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, partisinin Uşak Merkez ve 4 ilçede seçimi kazanmasının kent için kazanç olduğunu söyledi. Mehmet Bayar, “Uşak için bugüne kadar bir çok hizmeti üreten AK Parti kadroları, bundan sonra daha çok çalışacak ve hizmet üretecek. Bizler kampanya sürecinde canı gönülden desteklediğimiz belediye başkanlarımızın halkımıza daha iyi hizmet üretmeleri için elimizden gelen desteği vereceğiz. AK Parti Uşak Merkez İlçe Teşkilatı, her zaman için milletinin ve devletinin yanında olmaya devam edecektir” dedi. Seçimlerin ardından yapılan itirazlar hakkında kısa bir değerlendirme yapan Mehmet Bayar, “Seçimler gayet şeffaf bir şekilde yapıldı ve 5 partinin müşahitleri huzurunda tek tek sayıldı. Çoğu sandıkta sayım işlemi belki 2 veya 3 kez tekrarlandı ve tutanaklar titiz bir çalışmanın sonunda teslim edildi. Şimdi seçilen belediye başkanı, hiçbir dayanağı olmayan bu iddialar ve itirazlar yüzünden mazbatasını vaktinde alamadı. Halk iradesine ipotek koyan ve Uşak'ın enerjisini bu tip boş uğraşlarla oyalayan bu sığ anlayışın bir an önce kendine gelmesini istiyoruz” dedi. 

 

AK PARTİ, UŞAK MERKEZ BAŞTA OLMAK ÜZERE 4 İLÇEYİ DE BÜNYESİNE KATTI

AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, “Kurulduğu günden bu yana milletimiz için hizmeti kendisine şiar edinen AK Parti, Uşak’ta çok ciddi yatırımlar yaptı ve girdiği her seçimde il bazında birinci parti oldu. Geçtiğimiz Pazar günü de yerel seçimlerimizi yaptık ve ilimizin 2023 hedeflerine ulaşması için bu dönemdeki yerel yöneticilerimizi belirledik. Kapı kapı dolaşan, ilçe, belde, köy ve mahalle nezdinde gerekli çalışmaları yapan AK Parti Uşak İl ve İlçe Teşkilatlarımız, emeklerinin karşılığını aldılar. Merkez Belediyemizi Mehmet Çakın kazandı ve mevcut Banaz, Eşme ve Karahallı’daki başkanlarımız güven tazeledi. Yine 2 dönemdir AK Parti’de olmayan Ulubey Belediyesi’ne de Veli Koçlu kardeşimiz başkan seçildi. İl Genel Meclisi’nde de 11 üyenin AK Partili olması, ilimizdeki çalışmaların halkımız tarafından görüldüğünü net bir şekilde ortaya koydu” dedi. Mehmet Bayar, “Şimdi önümüzde 2023 hedefleri için önemli bir mesafe daha var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz ve ilimiz için ortaya koyduğu hedeflerden asla şaşmadık ve bu noktada üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Seçimleri kazanmış olmamızın bir diğer yönü de vatandaşımızın bize verdiği sorumluluktur ve bu bilinçle, çalışmaya devam edeceğiz. Uşak’ta hizmetleri artırmak ve ilimizin ekonomik, sosyal, kültürel ve fiziki anlamda bir tık öteye gitmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Bize teveccüh gösteren Uşak halkına ve millete hizmet için gecesini gündüzüne katan tüm AK Partili kardeşlerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ