Uşak Ufuk
16 Eylül 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAYRAM MESAJI VERDİ
03 Haziran 2019 Pazartesi 07:00

BAYRAM MESAJI VERDİ

Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin Ramazan Bayramı kutlama mesajı yayımladı. Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin, Eşmelilerin ve tüm Uşak halkının Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin Ramazan Bayramı kutlama mesajı yayımladı. Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin, Eşmelilerin ve tüm Uşak halkının Ramazan Bayramı'nı kutladı.  

Hacı Mustafa Çetin, “Bereket, paylaşma, kaynaşma ayı olan Ramazan boyunca vatandaşlarımızla daha sık bir araya geldik. Şehrimizin hemen her köşesinde kurduğumuz bereketli iftar sofralarında, şehit yakınlarımız ve gazilerimiz başta olmak üzere, dezavantajlı vatandaşlarımızla, kimi kimsesi olmayan yetim ve öksüzlerimizle buluştuk. İlgili kurum ve kuruluşlarımızın kurduğu sahur ve iftar sofralarında, Ramazan ayına mahsus duyguları, toplumumuzun hemen her kesiminden vatandaşlarımızla birlikte yaşadık. Paylaştık, kaynaştık, hasbihal ettik; birliğimizi, dirliğimizi pekiştirdik, güçlendik” dedi. 

 

EŞME BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN: “Gece gündüz 

seferber olacağız” 

Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin, “Rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerifi büyük bir coşku içerisinde ifa ederek, Mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sonsuz huzur ve mutluluğunu bir arada yaşıyoruz. Bayramlar toplumumuzda yardımlaşma ve dayanışma duygularının öne çıktığı, küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların bir tarafa bırakıldığı müstesna günlerimizin başında gelmektedir” dedi. Çetin, Ramazan Bayramı’nı vatandaşların sorunsuz ve huzur dolu yaşaması için, üzerlerine düşen görevleri yerine getireceklerini söyledi. Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin, “Tüm birimlerimiz mübarek Ramazan ayında olduğu gibi bayramda da sizler için gece gündüz seferber olacak, hizmetleri zamanında sizlere ulaştıracaktır. Ramazan Bayramı’nın insanlık adına, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü, karanlık yerine aydınlığı getirmesini temenni ediyor, sosyal barışın sağlandığı, birlikteliklerin arttığı bir bayram diliyorum. Bu anlamlı günde Tüm İslam aleminin, Büyük Eşme ailemizin birer ferdi olan tüm Eşmeli hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlık, mutluluk, huzur, bereket ve sosyal barış dolu, aydınlık yarınlar diliyorum” diye konuştu.

HABER: HALİL ASLAN 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ