Uşak Ufuk
03 Temmuz 2022 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Corendon, Zaferden uçacak
22 Nisan 2022 Cuma 05:41

Corendon, Zafer'den uçacak

Corendon, Zafer'den uçacak

AA) - Corendon Airlines, Avrupa'yı Afyon, Eskişehir, Kütahya ve Uşak'a bağlayan Zafer Bölgesel Havalimanı'na direkt uçuşlarına haziran ayında başlıyor.

Corendon Airlines açıklamasına göre, şirket, Avrupa'da yaşayan Türklere yönelik Anadolu'nun farklı şehirlerine düzenlediği direkt uçuşları yeni hatlarla zenginleştirmeye ve uçuş frekanslarını artırmaya devam ediyor.

Avrupa'dan Anadolu'nun 18 şehrine uçan Corendon Airlines, Zafer Bölgesel Havalimanı uçuşları ile Anadolu destinasyonlarına bir yenisini ekliyor.

2022 yaz sezonunda uçacağı hatlara yeni bir Anadolu destinasyonu daha ekleyen Corendon Airlines, Türkiye'nin ilk bölgesel havalimanı olan ve Afyon, Eskişehir, Kütahya, Uşak şehirlerine kolay ulaşım imkanı sunan Zafer Havalimanı'na, Hollanda'nın Amsterdam, Belçika'nın Brüksel, Almanya'nın ise Köln ve Düsseldorf Havalimanlarından direkt uçuşlar sunacak.

Corendon Airlines'ın Avrupa'dan Zafer Bölgesel Havalimanı’na düzenleyeceği uçuşlar 23 Haziran’da başlayacak.

Verilen bilgiye göre, şirket, biletini gidiş ve dönüş olarak Corendon Airlines'tan alan yolculara ekstra yüzde 10'a varan indirim sağlıyor.

Ayrıca, Türkiye'ye uçuşlarında yolcularına 3 farklı bilet sınıfı seçeneği sunuyor. Eco, Flex ve Premium sınıflarının her biri yolculara farklı bagaj, yemek ve esneklik imkanı sunarken, Premium bilet sınıfını tercih eden yolcular 32 kilograma kadar bagaj hakkına sahip oluyorlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.