Uşak Ufuk
19 Şubat 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dikilitaştaki vatandaşı ziyaret etti
03 Temmuz 2018 Salı 09:14

Dikilitaş'taki vatandaşı ziyaret etti

Uşak Belediye Başkanı AK Partili Nurullah Cahan, Dikilitaş Mahallesi’nde vatandaş ziyareti yaptı.

Uşak Belediye Başkanı AK Partili Nurullah Cahan, Dikilitaş Mahallesi’nde vatandaş ziyareti yaptı. Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 24 Haziran’da verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Dikilitaş’ın her zaman AK Parti’ye destek olan bir mahalle olduğunu ve çocukluğunun burada geçtiğini söyleyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Bizden desteğini esirgemeyen Dikilitaş halkına yürek dolusu teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizin her daim sürmesini diliyoruz” dedi.  

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, doğup büyüdüğü, Dikilitaş Mahallesini ziyaret etti. Burada  Kasım Güngör'ün kızı Hatice ile Hasan Çiçek'in düğününe katılan Başkan Nurullah Cahan, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. 

Düğünün ardından vatandaş ziyaretlerine başlayan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçiminde partisine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilen destekten dolayı teşekkür etti. 

Başkan Cahan, “eçim sonuçları tüm Türkiye’ye ve ilimize hayırlı ve uğurlu olsun. Çok şükür, bir seçim dönemini daha alnımızın akıyla geçirdik ve kazanan milletin adamı sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı oldu. Önümüzdeki ülkemizi, daha aydınlık ve müreffeh günlere taşıyacak bir dönem var. Partimizin ve liderimizin milletimiz için ortaya koyduğu, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine giden yolda, vitesi bir üst seviyeye çıkardık. Kimseyi ötekileştirmeden, toplumun her kesimini kucaklayarak ve insana değer vererek çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz. Sonuçların ilimiz ve ülkemiz için bir kez daha hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 

Başkan Nurullah Cahan, “Artık sadece Cumhur İttifakı'nın değil tüm milletimizin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın etrafında kenetlenmesi gerekir. Türkiye, yeni sistemle birlikte yeni bir kalkınma hamlesi başlatacaktır. Bu anlamda ülkemizin çok daha güzel yarınlara ulaşması için birlik beraberlik içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımıza güç vermeliyiz. Tek ses, tek yürek olmalıyız ki bu ülkeyle hiçbir gücün baş edemeyeceğini tüm dünya görsün." diye konuştu. 

Cahan, “24 Haziran’da milletimizin teveccühü ve oylarıyla birlikte Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yeni sistemin ilk Başkanı seçilmiştir. Millet, ülkenin ve kendisinin geleceği adına en doğru kararı vermiştir. Türkiye üzerinde herhangi bir gücün oyun oynamasına fırsat tanımayarak istikrarın güven içerisinde devamına karar vermiştir. Uşak’taki vatandaşlarımız yüzde 90’ı bulan katılım oranıyla demokrasi sınavından başarı ile çıkmış, sandıkta güçlü oy desteğini göstermiştir” dedi.

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ