Uşak Ufuk
23 Temmuz 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan, ciritçileri tebrik etti
10 Ocak 2019 Perşembe 09:12

Erdoğan, ciritçileri tebrik etti

Erdoğan, ciritçileri tebrik etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Fatih Erdoğan, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Atlı Cirit A Grubu müsabakaları sonunda rakiplerini eleyerek yarı finalde karşılaşan Uşak Genç Bozkuşlular ve Gökçedal Atlı Spor Kulüplerini telefonla arayarak tebrik etti.

Ankara'da 75. Yıl Hipodromu'nda organize edilen müsabakalarda Uşak Genç Bozkuşlular, Uşak Gökçedal Atlı Cirit Spor Kulübü, Erzurum Can Dadaş Atlı Spor Kulübü ve Erzurum Ilıca Termal Atlı Spor Kulübü karşılaştı.

MHP Belediye Başkan Adayı Erdoğan, Erzurum ilinden 2 kulübü eleyerek, yarı final müsabakasında karşı karşıya gelen ilimizden Uşak Genç Bozkuşlular ve Uşak Gökçedal Atlı Cirit Spor Kulübü başkanlarını telefonla arayarak başarılar diledi. Uşak Genç Bozkuşlular kulübü, 9 puanla A Grubu'nu lider bitirerek, finale adını altın harflerle yazdırdı.

Ankara’da mücadele gösteren Uşak Genç Bozkuşlular ve Uşak Gökçedal Atlı Cirit Spor Kulübü başkanlarını telefonla arayarak tebrik eden MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Fatih Erdoğan, “İlimiz için çok önemli bir yere sahip olan, geleneğimizi ve kültürümüzü yaşatmaya çalışan atlı spor kulüplerimize sonuna kadar destek vereceğiz. Atlı spor kulüplerimizin her zaman yanında ve destekçisi olacağız” dedi. BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ