Uşak Ufuk
28 Ekim 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eşmede yollar güzelleşiyor
22 Ekim 2020 Perşembe 07:38

Eşme'de yollar güzelleşiyor

Eşme'de yollar güzelleşiyor

Eşme Belediyesi ekipleri, ilçedeki yolları sıcak asfaltla kaplayarak, daha kullanışlı hale getiriyor. 
Eşme Belediyesi, ekipleri, Ekim 2020’den itibaren ilçede asfaltlama çalışmalarını yoğunlaştırdı ve merkezde bulunan yollarda gerekli düzenleme ve onarmaları yaptı. 


Buna göre ilçedeki yolların büyük bölümü sıcak asfaltla kaplandı. Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin, İstasyon Mahallesi, Kayalı ve Güllübağ yolunun çift şeritli asfalt çalışmasının sona erdiğini ve kalan bölgelerin de en kısa sürede tamamlanacağını ifade etti. 


Kış dönemi gelmeden ilçedeki yol çalışmalarının tamamlanacağını belirten Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin, belediyenin covid-19 dönemine rağmen rutin çalışmalarını eksizsiz sürdürdüğünü ve vatandaşa hizmete devam ettiklerini ifade etti.


Temiz bir Eşme için 2014’ten bu yana gerekli çalışmaların yapıldığını dile getiren Hacı Mustafa Çetin, “İlçemizin gelişimi ve büyümesi için belediye olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Bu bağlamda, ilçemizdeki yollarımızın daha konforlu hale gelmesi adına sıcak asfaltlama çalışmamız oldu. İlçemizdeki yollarımızın büyük bölümünü sıcak asfaltla buluşturduk. Eskiyen ve ekonomik ömrünü dolduran yollarımızı yeniden revize ettik. Sürücülerimiz ve yayalarımız daha konforlu yolları kullanacaklar. İlçemizdeki yol ve benzeri sorunları çözmeye devam edeceğiz. İlçemizin altyapısını da güçlendiriyoruz. Hedefimiz, yaşam kalitesi her geçen gün artan bir Eşme’dir” dedi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.