Uşak Ufuk
20 Haziran 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Faaliyete geçti
01 Kasım 2018 Perşembe 08:41

Faaliyete geçti

Uşak Belediyesi’nin UTAŞ bünyesinde faaliyete geçirdiği Çayzade’nin 4’üncü şubesi, kısa bir süre önce revize edilen Milli Egemenlik Parkı’nda faaliyete başladı.

Uşak Belediyesi’nin UTAŞ bünyesinde faaliyete geçirdiği Çayzade’nin 4’üncü şubesi, kısa bir süre önce revize edilen Milli Egemenlik Parkı’nda faaliyete başladı. Uşak Belediyesi ekipleri, ekonomik ömrünü tamamlayan Milli Egemenlik Parkı’nda bir dizi revizyon yaptı ve alanı kullanışlı hale getirdi. Yeşillendirme çalışmasının tamamlandığı, kitaplardan esinlenilerek imal edilen bankların konulduğu Milli Egemenlik Parkı’nın ışıklandırması ve yürüyüş yolu da bitirildi.

Öğrencilerinin ve hastaların alanı rahat kullanmaları için de bahçe duvarından bir geçit açıldı 

Parkın içinde yer alan ve daha önce Zabıta Müdürlüğü binası olarak kullanılan mekanda da tadilat yapılarak, kafeteryaya çevrildi ve Çayzade-4 olarak hizmet vermeye başladı. Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin ve hastaların alanı rahat kullanmaları için de bahçe duvarından bir geçit açıldı. Çayzade-4’ün Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin, hastaların ve hasta yakınlarının yoğun bir şekilde kullanacağını ifade eden Başkan Nurullah Cahan, “Halkımıza kaliteli mekanlar sunmaya devam ediyoruz ve bu kapsamda 4 yıl içinde marka değerini önemli bir seviyeye getirdiğimiz Çayzade’nin 4’üncü şubesini de açtık. Daha önce Zabıta Müdürlüğü binası olarak hizmet veren binamızı, yeniden düzenledik ve servis verecek hale getirdik. Diş Hekimliği Fakültesi ve Uşak Devlet Hastanemizin eski binasında hizmet gören hastalarımız için burayı elverişli hale getirdik ve binanın arka bölümünden, bir bölüm açarak, ulaşımı kolay hale getirdik. Özelikle öğrencilerimiz için ekstra bir üniversite kafeteryası da kendiliğinden oluştu. Burada uygun fiyata ve kaliteli ürünleri, sunmaya devam edeceğiz” dedi. 

ÇAYZADE-4 KENT PARK PROJESİNE DE AYRI BİR ANLAM KATACAK

Kent park projesinin de Çayzade4 ile güzelleşeceğini belirten Başkan Nurullah Cahan, “Yaklaşık 4 yıl önce hayal olarak görülen ve bir projeyi gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz. Burada atıl olan ve depreme dayanıksız binaları yıktık ve kent parkın inşasına başladık. Bu konuda sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve devlet büyüklerimizin önemli desteklerini aldık. Şu anda burada 57 bin adet bitki dikimi yapacağız ve bunun 3 binini ağaçlar oluşturacak.Yeşil Uşak için en büyük hizmet bu ve 10 yaşına kadar yetişmiş ağaçların dikimini gerçekleştirerek, projede önemli bir mesafe daha kat edeceğiz” dedi. 

Öte yandan Cahan, Çayzade'de enflasyonla mücadele programı kapsamında yüzde 10 indirimli fiyatların uygulandığını sözlerine ekledi. 

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ