Uşak Ufuk
05 Aralık 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gaziantepte temaslarda bulundu
09 Aralık 2019 Pazartesi 07:45

Gaziantep'te temaslarda bulundu

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, Meclis Başkanı İsmail Karaman ve beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu. Ziyarette iki oda arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, Meclis Başkanı İsmail Karaman ve beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu. Ziyarette iki oda arasında işbirliği protokolü imzalandı.

UTSO heyetini Gaziantep’te ağırlamaktan memnun olduklarını dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, “ İmzaladığımız işbirliği protokolü iki şehrin ikili ticari ilişkilerinin gelişmesine önemli katkılar sağlayacaktır'' dedi. UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S.Selim Kandemir de ev sahipliği için GSO Yönetim Kuruluna teşekkür ederek, "Hem Uşak hem de Gaziantep ülkemizin önemli tekstil merkezleridir. Uşak, geri dönüşüm konusunda söz sahibi bir kent. İki şehrinde birbirlerinin tecrübelerinden faydalanarak, güç birliği içerisinde önemli çalışmalar yapacağına inanıyorum. Ayrıca GSO Mesleki Eğitim Merkezi’nizi gelip yerinde görmek istedik. Örnek bir proje gerçekleştirmişsiniz. Böylesi bir merkezi ülkemize kazandırdığınız için teşekkür ediyorum. Sizleri emeklerinizden ve çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum" dedi.

 

UŞAK TSO HEYETİ, GAZİANTEP 

TİCARET ODASI’NI ZİYARET ETTİ

UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, Meclis Başkanı İsmail Karaman ve beraberindeki heyet, Gaziantep Ticaret Odasını ziyaret etti.Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin ağırladığı Uşak heyeti, geçmişten günümüze gelen ticaretin gelişmesi ve devamlılığı için görüş ve düşüncelerini aktardı. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ağırladığı için memnuniyet duyduğunu ifade eden Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, karşılıklı diyalogla ticari ve sosyal ilişkilerin daha da gelişeceğini belirtti. Gaziantep’in ve Uşak’ın Türkiye’nin 2 güzide üretim kenti olduğunu dile getiren Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir,  “İllerin kalkınması ve büyümesi için ticaretin ve sosyal etkileşimin gelişmesinden yanayız. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası olarak, bugün Gaziantep’te çok olumlu temaslarda bulunduk. Gaziantep Ticaret ve Sanayi Odamızın değerli yöneticileriyle karşılıklı ticaretin ve diyalogun gelişmesi için neler yapacağımızı görüştük. Uşak ve Gaziantep adına olumlu adımlar atıyoruz ve ilerisi için olumlu sonuçlar alacağız” dedi. Öte yandan Uşak Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, Gaziantep Ticaret Odası yöneticileriyle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi. BERKAY ÖZYAYLA

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.