Uşak Ufuk
23 Nisan 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Huzurevi sakinleriyle buluştu
06 Haziran 2018 Çarşamba 11:00

Huzurevi sakinleriyle buluştu

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, iftar yemeğinde huzurevi sakinleri ile buluştu.

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, iftar yemeğinde huzurevi sakinleri ile buluştu. Yemek ve yapılan duanın ardından huzurevi sakinleriyle sohbet eden Vali Salim Demir, Ramazan-ı Şerif ayının manevi ikliminde huzurevinde bulunan değerli büyüklerle iftar yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçirebilmeleri için her türlü imkânı sağlamaktadır

Zaman zaman Çeşitli programlar çerçevesinde huzurevini ziyaret ederek bir araya geldiklerini dile getiren Vali Salim Demir, konuşmasında; "Sevgili huzurevi sakinlerimiz öncelikle hepinizin Ramazan-ı Şerifinizi tebrik ediyorum. Hepinizin de bildiği gibi, devletimiz huzurevlerinde kalan büyüklerimizin hayatlarını, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçirebilmeleri için her türlü imkânı sağlamaktadır.” dedi.

İnşallah Ramazan Bayramını da rabbim hepimize birlik ve beraberlikiçerisinde icra etmeyi nasip etsin

Ramazan ayının huzur, bereket ve huşu ayı olduğunu ifade eden Vali Salim Demir, konuşmasına şöyle devam etti. “İnşallah Ramazan Bayramını da rabbim hepimize birlik ve beraberlik içerisinde icra etmeyi nasip etsin. Bugün burada bereket sofrası olan iftar sofrasında sizlerle birlikte olmak için buradayız. Ramazan ayı hepimizin bildiği gibi bir bereket ayıdır. Peygamber efendimizin de müjdelediği gibi, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden Azad olmayı müjdelenmiş bir aydır. Onun için özellikle huzur evimizde bu huzurun en üst seviyede yaşanması bizim en çok istediğimiz ve bir özlediğimiz bir aydır. Bu duygularla sözlerime son verirken, vatanına ve milletine uzun yıllar hizmet etmiş siz değerli büyüklerimizin ramazan ayını tebrik ediyorum. Ayrıca yaklaşan Ramazan Bayramınızı da şimdiden kutluyorum.” dedi.

İFTAR PROGRAMINA VALİ DEMİR VE EŞİ NEZAHAT DEMİR’İN YANI SIRA PROTOKOLDEN BİR ÇOK İSİM KATILIM GÖSTERDİ

İftar programına, Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir’in yanı sıra, Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Binbaşı Mustafa Akyer ve eşi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek, İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin ve eşi, İl Sağlık Müdürü ve eşi, Huzurevi yetkilileri ve sakinleri katıldı.

HABER; HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ