Uşak Ufuk
23 Temmuz 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İddialara yanıt verdi
25 Aralık 2018 Salı 08:52

İddialara yanıt verdi

AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın'ın değiştirileceğine dair iddialara yanıt veren AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, "Halkımız, sokakta, kahvelerde, ev toplantılarında ve kurum ziyaretlerinde Mehmet Çakın'a yoğun bir ilgi gösteriyo

 AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın'ın değiştirileceğine dair iddialara yanıt veren AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, "Halkımız, sokakta, kahvelerde, ev toplantılarında ve kurum ziyaretlerinde Mehmet Çakın'a yoğun bir ilgi gösteriyor. O anlamda kendisinin ne kadar düzgün bir insan olduğunu müşahede etmiş oldular.  Bu güçlü duruşun manipüle edilmesi için bir asparagas haber ortaya atıldı diye değerlendiriliyoruz. Adayımız Mehmet Çakın'dır ve 31 Mart günü Uşak Belediye Başkanı seçilecektir" 

TUĞRUL: İsimler belirlenecek ve halkımızın karşısına güçlü adaylarla çıkarak, seçimin galibi olacağız

Partisinin yerel seçim çalışmalarıyla ilgili bir açıklama yapan Fahrettin Tuğrul, "Geçen hafta perşembe günü, Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından AK Parti Uşak İl Başkanı olarak atandım ve görevime başladım. 1 haftalık süre içinde teşkilatı yeniden oluşturma ve yeni yönetimlerle aktif bir şekilde görevimizin başında olmaya yönelik faaliyetlerimizi sürdürüyoruz" dedi. İlçeler ve beldelerdeki belediye başkan adaylarıyla ilgili konuşan Tuğrul, "Malum bizim belediye başkan adaylarımız genel merkezimiz tarafından açıklanmaktadır. Genel Merkezimizden şu an itibariyle her hangi bir açıklama yok. İsimler belirlenecek ve halkımızın karşısına güçlü adaylarla çıkarak, seçimin galibi olacağız" ifadelerini kullandı.  

AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANI FAHRETTİN TUĞRUL ADAY DEĞİŞECEK İDDİALARINA YANIT VERDİ

"Mehmet Çakın'ın belediye başkan adaylığından çekileceği ve yerine MHP ile ittifak yapılarak çatı aday olarak belirlenecek bir ismin konacağına dair iddialar var. Bu konuda açıklama yapacak mısınız?" sorusuna yanıt veren Tuğrul, şöyle konuştu: "Bizim de kulağımıza bu tarz şeyler geliyor. Bunların manipülasyon amaçlı olduğunu ifade etmem gerekiyor. Bizim adayımız Mehmet Çakın'dır ve Sayın Cumhurbaşkanımız da bunu açıkladılar. Adayımız açıklandıktan sonra sahaya çıktık ve Mehmet Çakın'a yoğun bir teveccüh olduğunu gördük. Halkımız, sokakta, kahvelerde, ev toplantılarında ve kurum ziyaretlerinde Mehmet Çakın'a yoğun bir ilgi gösteriyor. O anlamda kendisinin ne kadar düzgün bir insan olduğunu müşahede etmiş oldular.  Bu güçlü duruşun manipüle edilmesi için bir asparagas haber ortaya atıldı diye değerlendiriliyoruz. Bizim adayımız Mehmet Çakın'dır ve 31 Mart 2019 günü kendisini Uşak Belediye Başkanı seçeceğiz". Öte yandan projelerle ilgili bilgi veren Fahrettin Tuğrul, "Projelerimizi en kısa sürede kamuoyunun bilgisine sunacağız ve Uşak'ın daha yaşanabilir bir şehir olması noktasında ne gerekiyorsa yapılacaktır" şeklinde konuştu. 

HABER: HALİL ASLAN

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ