Uşak Ufuk
23 Mayıs 2022 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaoba, anjiyo oldu
31 Ocak 2022 Pazartesi 08:32

Karaoba, anjiyo oldu

Karaoba, anjiyo oldu

CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba, bazı sağlık sorunlarından dolayı anjiyo oldu. Edinilen bilgiye göre bir süre önce covid-19 nedeniyle tedavi gören ve sağlık durumu normale dönen CHP UşaK İl Başkanı Ali Karoba, dün aniden rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı.

Önceki gün sabah saatlerinde, taşikardi rahatsızlığı saptanan Opr. Dr. Ali Karaoba, eşi Aynur Karaoba'yla birlikte Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitti ve burada anjiyosu yapıldı. Nabzının yaklaşık olarak 170'e çıktığı ifade edilen Opr. Dr. Ali Karaoba'nın sağlık durumunun iyiye gittiği ve hastanede tedavi altında tutulduğu kaydedildi. 

Ali Karaoba, bir süre önce covid-19 nedeniyle de tedavi görmüş ve bir süre sonra sağlığına tekrar kavuşmuştu. Karaobanın sağlık durumu hakkında bilgi veren CHP Uşak İl Yönetim Kurulu Üyesi Rezzan Çağlar, “Başkanımızın sağlık durumu şu anda gayet iyi ve kendisi tedavi altında. Tüm sevenleri onun için aradı ve durumunu sordu. Bizler de kendisiyle yakından ilgileniyoruz. Devlet Hastanesinde tedavisi devam ediyor ve buradaki hekimler de kendisiyle yakından iilgilendiler. Sayın Karaoba en kısa sürede sağlığına kavuşup tekrar aramızda olacaktır. Bu bağlamda bizleri arayan ve Karaoba’nın durumunu soran tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Merak etmesinler, kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi. HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.