Uşak Ufuk
28 Haziran 2022 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaymakam Çağların onuruna yemek verdi
01 Kasım 2021 Pazartesi 08:30

Kaymakam Çağlar'ın onuruna yemek verdi

Kaymakam Çağlar'ın onuruna yemek verdi

Vali Funda Kocabyık, Banaz Kaymakamlığı görevinden Gaziantep Nizip Kaymakamlığı görevine atanan Oğuz Alp Çağlar onuruna veda yemeği verdi.

Özel bir restoranda düzenlenen veda yemeğine Vali Funda Kocabıyık'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Muammer Balcı, Vali Yardımcısı Hüseyin Demirbaş, Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar ve eşi, Eşme Kaymakamı Murtaza Ersöz, Sivaslı Kaymakamı Semih Cembekli, Ulubey Kaymakamı İsmail Erdoğan, Karahallı Kaymakamı V. Muhammet Zencirli, İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Murat Kılıç katıldı. 

Yemekte konuşan Vali Funda Kocabıyık, " Kaymakamımız Uşak'taki görevlerini tamamlayarak, yeni görev yerlerinde kamu hizmetine devam edecek. Kendisine görev süresi içerisinde yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinde Kaymakam Oğuz Alp Çağlar ve ailesine birlikte başarılar ve mutluluklar diliyorum dedi. Öte yandan Oğuz Alp Çağlar’ın kısa özgeçmişi şöyle: Oğuz Alp ÇAĞLAR; 1976 yılında Konya'da doğdu. İlköğrenimini, memleketi Boyabat'ta, orta öğrenimini Kastamonu Mustafa Kaya Anadolu Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezuniyetinin ardından İstanbul Barosu'nda Avukatlık stajı yaptı.2001 yılında Kaymakam Adayı olarak Sinop Valiliği'nde göreve başladı. Kastamonu'nun Seydiler, Azdavay ve Küre ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunduktan sonra bir yıl süreyle İngiltere Leicester Üniversitesi'nde dil eğitimi aldı. Ordu'nun Akkuş, Aksaray'ın Gülağaç, Ardahan'ın Posof ilçelerinde Kaymakamlık, Tunceli'de ise Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunan Çağlar, akabinde Bilecik'in Pazaryeri ilçesi Kaymakamlığına atandı. Buradaki görevi sırasında bir yıl süre ile İngiltere'de bulunan Çağlar, Portsmouth Üniversitesi'nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 25.10.2013 tarihinden itibaren Alaçam Kaymakamı görevini yürüten Kaymakam Çağlar, 21.09.2018 tarihinden itibaren Banaz Kaymakamı olarak görev yaptı. Son olarak Nizip’e atandı. BERKAY ÖZYAYLA.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.