Uşak Ufuk
23 Nisan 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Malatyalıları ziyaret etti
11 Haziran 2018 Pazartesi 08:57

Malatyalıları ziyaret etti

AK Parti Uşak Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen kahve ziyaretlerinin dün akşamki ilk durağı Malatyalılar Kıraathanesi oldu.

AK Parti Uşak Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen kahve ziyaretlerinin dün akşamki ilk durağı Malatyalılar Kıraathanesi oldu. Vatandaşlar AK Parti’nin hizmetlerine işaret ederek genel seçimlerde destek vurgusu yaptı. AK Parti Uşak teşkilatı ülkenin kaderini belirleyecek 24 Haziran erken genel seçimlerine sayılı günler kala tempoyu arttırdı. Esnaf ziyaretleriyle güne başlayan teşkilat mensupları, kahve toplantıları, çat kapı ziyaretler ve sahur programlarıyla günün 24 saate yakınını aktif olarak kullanıyor. Vatandaşın taleplerine kulak verilerek seçimlerin öneminin anlatıldığı ve yereldeki yatırımların da paylaşıldığı çalışmalar kapsamında Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık ve teşkilat üyelerinin katılımıyla kahve toplantılarına bir yenisi eklendi.

Uşak Belediyesi ve AK Partihükümeti olarak yaptıklarımızı, genel seçimlerimizin önemini anlattık

Malatyalılar Kıraathanesi’nde gerçekleştirilen buluşmada seçimin önemine ilişkin değerlendirmelere yer veren ve mahalle sakinlerinden destek isteyen Başkan Nurullah Cahan sabah saatlerinde sahaya çıktıklarını ve sahura kadar çalışmaların sürdüğünü vurguladı. Seçimlerden en yüksek oy oranıyla ayrılmayı hedeflediklerini belirtti. Cahan, “Hemşehrilerimizi dinleyerek taleplerini aldık. Uşak Belediyesi ve AK Parti hükümeti olarak yaptıklarımızı, genel seçimlerimizin önemini anlattık. Gösterdikleri misafirperverlik en üst düzeydeydi, çok teşekkür ediyoruz. AK Parti ailesi olarak, Uşak olarak genel seçimlere hazırız.” dedi. 

İRAN ASILLI TENHA: OY KULLANABİLSEYDİM AK PARTİ DERDİM

İran vatandaşı olan ve yaklaşık 6 yıldır Uşak’ta yaşayan Vahid Tenha AK Parti’nin yereldeki ve ulusaldaki başarısına işaret etti. Tenha, “Öncelikle bu şehir için büyük zahmetler çeken değerli insan Belediye Başkanımıza teşekkür etmek istiyorum. Ben altı sene önceki Uşak’ı da gördüm. Çok iyi değildi. Ama şu an hakikaten Türkiye’de en güzel şehirlerden birisi Uşak. Ben kendim oy kullanamıyorum ama AK Parti’yi çok seviyorum. Oy kullanabilseydim sadece AK Parti’ye verirdim. Türkiye için en değerli insan Recep Tayyip Erdoğan’dır.” dedi. İran asıllı Tenha Uşak’ta yaşamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ÖZDEMİR, “HİZMET İSTİYORSAK ADRES BELLİ, GERİSİ MACERA ARAMAKTIR”

Uşak’a 10 yıl önce geldiğini ve şehirdeki değişimi birebir gördüğünü belirten Malatyalı Aziz Özdemir ise, Uşak’ın Başkan Nurullah Cahan’ın gelmesiyle hızlı bir değişime uğradığını söyledi. Başkan Cahan’ın yapılamaz denilen şeyleri yaptığını anımsatarak, “Bir misafirimiz geldiğinde eskiden Uşak’ı gezdirmekten çekinirdik. Şimdiyse göğsümüzü gere gere Uşak’ı tanıtıp memnun bir şekilde gönderebiliyoruz. Allah Sayın Başkanımızdan, AK Parti’den razı olsun. Bir çuval oyum olsa götürüp sandığa boşaltacağım. Ben Malatya’ya gidip geliyorum ve Konya Ilgın’da üst geçit yapılıyor. Onlar iki yıldır hala meydana getiremediler ama Uşak’ta üç tane alt geçit bir sene sürmedi. Biz şahsımıza değil, memleketimize böyle hizmetler istiyoruz. Başkanımız kaybederse Uşak kaybeder.  Uşak’a hizmet istiyorsak Belediye Başkanımız burada, Türkiye’ye hizmet istiyorsak Cumhurbaşkanımız orada. Başka kapı arayan macera arıyor demektir.” diye konuştu. 

BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ