Uşak Ufuk
03 Temmuz 2022 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Manisa’da SALAK OĞLUM isimli orta oyununa yoğun bir ilgi gösterildi
09 Aralık 2014 Salı 08:39

Manisa’da SALAK OĞLUM isimli orta oyununa yoğun bir ilgi gösterildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi tiyatro ekibinin hazırladığı, Müjdat Gezen'in yazdığı ve Tayfun Şengöz'ün yönettiği Salak Oğlum adlı ortaoyunu Salihli’de tiyatroseverlere keyifli saatler yaşattı.

 Manisa Büyükşehir Belediyesi tiyatro ekibinin hazırladığı, Müjdat Gezen'in yazdığı ve Tayfun Şengöz'ün yönettiği Salak Oğlum adlı ortaoyunu Salihli’de tiyatroseverlere keyifli saatler yaşattı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tiyatro ekibinin hazırladığı, Müjdat Gezen'in yazdığı ve Tayfun Şengöz'ün yönettiği Salak Oğlum adlı ortaoyunu Salihli’de ilgiyle izlendi. Tiyatroseverlerin beğenisini kazanan oyun sonunda rol alan tiyatro sanatçıları ayakta alkışlandılar.  Salihli Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Büyükşehir tarafından Zafer Keskiner Tiyatro Salonu'nda sahnelenen oyunu, başkan yardımcıları Nuri Kaya ve Mahmut Süreyya Karaoğlu ile Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren de izledi. Tiyatro oyununda düzenlenen yarışmalarda seyircilere sürpriz hediyeler dağıtıldı. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi'nin, kültür-sanat etkinliklerine aralıksız devam edeceği müjdesini veren başkan yardımcısı Karaoğlu, "Belediye olarak bu tür tiyatro ve konser etkinliklerine her zaman destek olacağız. Kış boyunca programlarımız devam edecek. Bize bu anlamda destek ve yetki veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile Salihli Belediye Başkanımız Zeki Kayda'ya teşekkür ederiz" dedi. Oyun sonunda Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu tarafından başrol oyuncusu Selvinaz'a çiçek takdim edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.