Uşak Ufuk
19 Şubat 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mazbatalarını teslim aldı
29 Haziran 2018 Cuma 09:53

Mazbatalarını teslim aldı

24 Haziran seçimlerinde, AK Parti’den Uşak Milletvekili seçilen Mehmet Altay ve İsmail Güneş, mazbatalarını aldılar.

24 Haziran seçimlerinde, AK Parti’den Uşak Milletvekili seçilen Mehmet Altay ve İsmail Güneş, mazbatalarını aldılar. Uşak Adliyesi’nde düzenlenen mazbata teslim törenine, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar ve YSK Uşak İl Temsilciliğinde görevli yönetici ve personel katıldı. Mazbata teslim töreninde bir konuşma yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, teşkilatının tüm mensuplarının ortaya koyduğu çalışmalar sonunda Uşak’ta ipi göğüslediklerini belirterek, “Gerek partimiz ve gerekse Milliyetçi Hareket Partisi’nin teşkilatlarının yaptığı yoğun çalışmaların sonucunu almış bulunuyoruz. Uşak’tan Cumhur İttifakının 2 adayını Ankara’ya yüksek bir oy oranıyla göndermenin gurunu yaşamaktayız. Gönül 3 milletvekilini çıkarmayı isterdi. Milletimiz yine en yüksek teveccühü bize gösterdiler. Cumhurun ittifakına oy veren ve vermeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönem Ankara’da ilimizi temsil eden milletvekillerimiz, Mehmet Altay ve İsmail Güneş’e de başarılı bir dönem diliyorum. Uşak’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu seçimde Uşak halkı, aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da seçmiştir

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, tekrar göreve gelen Mehmet Altay ve İsmail Güneş’i tebrik ettiğini belirterek, “Bu seçimde Uşak halkı, aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da seçmiştir. Alınan bu sonuçta emeği olan tüm partililerimize ve AK Parti’ye gönül verenlere şahsım ve partim adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu dönem ilimizi Ankara’da temsil edecek olan Mehmet Altay ve İsmail Güneş’i tebrik ediyor ve Cenab-ı Allah’ın izniyle görevlerini en iyi şekilde yapacaklarını biliyorum. Cenab-ı Allah Uşak ve diğer illerimizden seçilen tüm milletvekillerimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu. 

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY: UŞAK HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM

AK Parti’den bu dönem 4’üncü kez milletvekili seçilen Mehmet Altay, “Uşak İl Seçim Kurulundan milletimizin emaneti olan mazbatamızı aldık. Rabbim hayırlı ve güzel işler yapmayı nasip etsin, bizleri utandırmasın,Milletimizin emanetine layıkıyla sahip çıkmayı nasip eylesin İnşallah. Seçim sürecinde bize teveccüh gösteren, ilgi ve alakalarını esirgemeyen tüm yol arkadaşlarıma ve seçimde Sayın Cumhurbaşkanımızı ve Partimizi destekleyen tüm hemşehrilerime tekrar teşekkür ederim. Ayrıca bu demokratik yarışda yarışan tüm siyasi partilerimize ve gönül verenlerine de ayrıca teşekkürler artık Millet iradesinin tecellisi ile artık herşey Türkiye için Uşak için” dedi. Öte yandan mazbatalarını alan Mehmet Altay ve İsmail Güneş, törenin ardından YSK İl Temsilciliğindeki yöneticiler ve görevliler ve parti teşkilatı üyeleriyle hatıra fotoğrafları çektirdi. HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ