Uşak Ufuk
19 Şubat 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MEHMET ALTAY: BAŞKANIMIZ BİZLERİ BİR ARAYA GETİRDİ
18 Haziran 2018 Pazartesi 10:37

MEHMET ALTAY: BAŞKANIMIZ BİZLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

Başkan Cahan’ın ardından söz alan AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, “Birlik iftarı içinde, Uşak’ın her noktasından gelerek aynı çorbaya kaşık sallıyoruz.

Başkan Cahan’ın ardından söz alan AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, “Birlik iftarı içinde, Uşak’ın her noktasından gelerek aynı çorbaya kaşık sallıyoruz. Bugün ülkemizin her şeyden çok milli birlik ve dirliğe ihtiyacı var. Bu mübarek günde bu programlar bu birliği ve dirliği en üst seviyeye çıkaran organizasyonlar. Ramazan ayının birlikteliğini hep birlikte yaşamış oluyoruz. Bizleri bugüne taşıyan Cenab-ı Hak bizleri Ramazan bayramına taşısın. Bugün bizleri burada toplayan ve organizasyonu yapan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz ve şükranlarımızı arz ediyoruz.  24 Haziran seçimlerine kadar devletimiz ve milletimiz için mücadele eden, ülkemizde bir çok ilki hayata geçiren Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur ittifakı için sizlerden destek talep ediyorum” dedi. 

Bir diğer AK Parti Uşak Milletvekili adayı İsmail Güneş de, “Birlikte olduğumuz için Allah’a şükür ediyoruz. Bizi bir arada tutan vatan ve millet sevgisi. Bizler bu sevginin sürmesi ve vatanımızın bölünmemesi için hep yan yana olacağız. Vatan üzerindeki emperyal güçlere asla izin vermeyeceğiz. 24 Haziran’da herkesin bir hesabı var, ama Allah’ın da bir hesabı var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için sizlerden güçlü bir destek istiyoruz. Bu etkinlik için başta Belediye Başkanımıza, emeği geçenlere ve Uşak halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ