Uşak Ufuk
23 Temmuz 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmet Çakın, yeni için mesajlar verdi
02 Ocak 2019 Çarşamba 09:15

Mehmet Çakın, yeni için mesajlar verdi

AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, 2019 yılı için yayınladığı mesajında, yeni yılda kararlılık ve gayretle çalışmaya devam edeceklerini ve kentin ekonomik ve sosyal yönden gelişiminin dengeli bir şekilde süreceğini ifade etti. AK Parti Uşak

AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, 2019 yılı için yayınladığı mesajında, yeni yılda kararlılık ve gayretle çalışmaya devam edeceklerini ve kentin ekonomik ve sosyal yönden gelişiminin dengeli bir şekilde süreceğini ifade etti. AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, 2018 yılını değerlendirdi ve yeni yıl için de bazı mesajlar verdi.

 

AK PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI 

MEHMET ÇAKIN: 2018 GLOBAL VE ULUSAL BAZDA ÖNEMLİ BİR DÖNÜŞÜM YILI OLDU 

2018 yılının global ve ulusal bazda bir dönüşüm yılı olduğunu belirten Mehmet Çakın, 2019’un yatırım ve üretim için önemli dönemlerden olarak tarihe geçeğini söyledi.  Yeni yılda önemli bir seçime gideceklerine değinen Mehmet Çakın, “Partimiz gerek yerelde ve gerekse genelde hizmet için yola çıkan önemli bir siyasi oluşumdur. 16 yıldır girdiği her seçimde halkın teveccühünü kazanan AK Parti, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerden de büyük bir zaferle çıkacaktır. Bizi halkımız ve ülkemiz için ayakta tutan yegane unsur, milletimizin refahını düşünüyor olmamız ve hizmetleri istikrarlı bir şekilde sürdürmemizdir. Yeni yılda hizmetlerde sürdürülebilirlik ve halkımızın ekonomik ve sosyal bazda kalkınması için bir önceki seneye nazaran, daha fazla çalışacağız. 2019’da, gerek Uşak ve gerekse ülkemiz bazında büyümenin en üst noktada gerçekleşmesi için gecemizi gündüzümüze katacağız” dedi.

 

AK PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN 

ADAYI MEHMET ÇAKIN: SANCILARIN OLDUĞU ZOR BİR COĞRAFYADA YAŞIYORUZ 

 2019’un tüm İslam alemi ve insanlık adına barış ve huzur dolu bir dönem olmasını dileyen Mehmet Çakın, “Zor bir coğrafyada yaşıyoruz ve yakın çevremizde küresel güçlerin zulmü sonucu, bazı insanlık dramlarına şahit oluyoruz. Devletimiz, özellikle İslam coğrafyasında kan ve gözyaşının dinmesi için yoğun bir mücadele veriyor. Mazlumun hakkını korumak için 2019’da da kararlı mücadelemizi sürdüreceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Diliyorum ki yeni yılda, İslam topraklarında ve dünyanın farklı noktalarında yaşanan zulüm son bulur. Bu duygu ve düşüncelerle, 2019’un ülkemize ve insanlık alemine huzur ve bereket getirmesini temenni ediyor, tüm hemşehrilerimin yeni yılını tebrik ediyorum” diye konuştu. Projeler hakkında konuşan Mehmet Çakın, “Uşak’ın yaşanabilir şehir olması ve insanların keyif alarak, ilimizde yaşama devam etmesini önemsiyoruz. Ekonomik anlamda bazı çalışmalarımız olacak ve ilimizin sanayi kenti olmasını dikkate alarak yeniliklere imza atacağız. İnsanlarımızın ekonomik olarak yaşamlarını sürdürmesi için ilimizde üretim faaliyetlerinin artması gerekiyor. Belediyemizin gerek doğrudan veya özel sektörün yapacağı yatırımlar noktasında ilimizin bir cazibe merkezi olmasını istiyoruz. Bunlar olurken bir taraftan da yeni bir şehir, trafik ve çevre sorunlarına yol açmayacağız. 

Gençler, çocuklar, yaşlılar ve toplumun her kesimi için kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlere destek olacağız. İlimizin tanıtımına katkı sağlayacak olan spor kulüplerimizi destekleyeceğiz. Takımlara gönül verenleri ve Aşigoları unutmadan, sporun her alanına katkımız olacak. Geleneksel spor dallarından olan cirit büyümeyi ve gelişmeyi sürdürecek” diye konuştu. 

HABER: HALİL ASLAN

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ