Uşak Ufuk
27 Mayıs 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmet Yozgatlı UTAŞ Uşaksporun başında
04 Mart 2019 Pazartesi 09:29

Mehmet Yozgatlı UTAŞ Uşakspor'un başında

Bir süredir Bahri Kaya ile 2. Ligde mücadele eden Utaş Uşakspor, ligde beklenen yükselişi yakalamayınca Bahri Kaya ile yollarını ayırdı. Takımın başına ise yeni bir kararla Mehmet Yozgatlıgetirildi.

Bir süredir Bahri Kaya ile 2. Ligde mücadele eden Utaş Uşakspor, ligde beklenen yükselişi yakalamayınca Bahri Kaya ile yollarını ayırdı. Takımın başına ise yeni bir kararla Mehmet Yozgatlıgetirildi.

 

4 büyüklerde adından sıkça söz 

ettiren eski milli futbolcu Mehmet

Yozgatlı ile masaya oturdu. 

TFF 2. Ligde mücadele ederek uzun süredir beklenen yükselişi gösteremeyen Utaş Uşakspor, 2. Yarı Lig öncesinde tecrübeli teknik direktör Bahri Kaya ile anlaşmış fakat teknik adamdan istediği verimi alamamıştı. Olumsuz gidişe son vermek isteyen, Utaş Uşakspor yönetim kurulu ani bir kararla 4 büyüklerde adından sıkça söz ettiren eski milli futbolcu Mehmet Yozgatlı ile masaya oturdu.  Yeni teknik direktör Mehmet Yozgatlı, takımın kulüp başkanı, yönetim kurulu ve UTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Seyfullah Furtana bugün Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret ederek, düzenlenen toplantıda anlaşmaya imza attı. 

 

TEKNİK DİREKTÖR Yozgatlı: “Uşak 

Futbol Şehri Bu Şehre Yakışmak 

İçin Elimizden Geleni Yapacağız”

Karşılıklı atılan imzaların sonunda açıklama yapan yeni teknik direktör, Utaş Uşakspor’un önemli bir takım olduğunu ve ligde yükselişe geçmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Uşak’ta olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Yozgatlı, “Bana güvendikleri için değerli Belediye Başkanımıza, kulüp başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. İnşallah onları mahcup etmeyeceğiz. Burada olmaktan çok mutluyum. Uşakspor büyük bir camia. Kalan maçlarımızı en iyi şekilde değerlendirip, ligde ön sıralara çıkmaya çalışacağız” dedi.

Başkan Cahan: “Yeni Hocamız Şehrimize ve Takımımıza Hayırlı Olsun”

Takımın Amatörden Lig’den 2. Lige kadar yükselişinde desteğini her zaman hissettiren Başkan Cahan, Utaş Uşakspor’a kazandırılan taze kandan dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi.  Uşak’ın futbol şehri olduğunun altını çizerek, takımı bu zamana kadar destekleyen tüm Aşigolara teşekkür etti. Başkan Cahan,Yozgatlı’nın transferiyle ligi üst sıralarda bitirmeyi amaçladıklarını ve teknik adamın Uşak’a, takıma ve Aşigolara hayırlı olması temennilerinde bulundu. 

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ