Uşak Ufuk
21 Mayıs 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mhp ve İyi Parti’nin Uşak adayları belli oluyor
04 Aralık 2018 Salı 07:58

Mhp ve İyi Parti’nin Uşak adayları belli oluyor

Uşak'ta yerel seçim öncesi, AK Parti ve CHP'nin başkan adayları belli oldu ve her iki parti de seçim çalışmalarına yavaş yavaş başladı.

Uşak'ta yerel seçim öncesi, AK Parti ve CHP'nin başkan adayları belli oldu ve her iki parti de seçim çalışmalarına yavaş yavaş başladı. AK Parti'den Mehmet Çakın ve CHP'den de Asım Kalelioğlu, partisi adına kampanya çalışmalarını, ilerleyen günlerde hızlandıracak gibi görünüyor.

Alpay Özgür'ün de belediye başkan aday adayları arasında değerlendirildiği ifade ediliyor

Bunların yanı sıra MHP ve İYİ Parti'de de adaylık süreci devam ediyor. MHP'den 3 ismin adının ön plana çıktığı belirtiliyor. 30 Mart 2014'te MHP'nin başkan adayı olan Alpay Özgür'ün de belediye başkan aday adayları arasında değerlendirildiği ifade ediliyor. Kulislerde, MHP Genel Merkezi'nin konuyla ilgili Alpay Özgür'le görüştüğü ve sürecin ilerleyen günlerde netleşeceği konuşuluyor. Yine MHP'den İsmail Yıldırım, Fatih Erdoğan ve Tuncay Akbulut yoğun bir şekilde aday adaylığı çalışmalarını sürdürüyor.

İYİ PARTİ'DE MUHAMMET GÜR TEK ADAY OLARAK ÇIKACAK

Öte yandan MHP'den ayrılarak İYİ Parti'yi kuran ekibin içinde yer alan ve 2 dönem Uşak Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstelenen inşaat mühendisi Muhammet Gür'ün adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 1 ve 15 Aralık 2018 arasında belirlenen bir tarihte, Uşak'a geleceği ve aday tanıtım toplantısı düzenleyeceği ifade ediliyor.  KULİS: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ