Uşak Ufuk
23 Mayıs 2022 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özgürlüğümüzü şehit ve gazilere borçluyuz
14 Mart 2022 Pazartesi 06:35

Özgürlüğümüzü şehit ve gazilere borçluyuz

Özgürlüğümüzü şehit ve gazilere borçluyuz

Vali Funda Kocabıyık, Türkiye Harp Malûlü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Uşak Şubesi’nin geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 4. seçimli olağan kongresinde tekrar başkan seçilen Kemal Cengiz ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Funda Kocabıyık, “Vatanımızı ve bağımsızlığımızı korumak için canlarını hiçe sayarak düşmanla mücadele eden şehitlerimiz ve gazilerimiz, her zaman başımızın tacıdır. Bugün bu cennet vatanda özgürce yaşıyorsak, bayrağımız memleketin her köşesinde özgürce dalgalanıyorsa bunlar şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir. Bizler de her zaman şehit ailelerimiz ve gazilerimizin yanında olup, onlar için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.  Türkiye Harp Malûlü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Uşak Şube Başkanlığına tekrar seçilen Kemal Cengiz ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Ziyarete, Vali Yardımcısı V. Banaz Kaymakamı Musa Aydemir ile İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer de eşilk etti. HABER MERKEZİ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.