Uşak Ufuk
25 Eylül 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PAKET SERVİS DÖNEMİ
05 Ağustos 2019 Pazartesi 06:00

PAKET SERVİS DÖNEMİ

TAB Gıda güvencesiyle başarılı bir büyüme hikâyesi ortaya koyan Popeyes®, geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştirdiği Uşak Karun AVM’de paket servis hizmetini de başlattı.

TAB Gıda güvencesiyle başarılı bir büyüme hikâyesi ortaya koyan Popeyes®, geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştirdiği Uşak Karun AVM’de paket servis hizmetini de başlattı.

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda güvencesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes®, Temmuz ayında açılını gerçekleştirdiği Uşak Karun AVM’de paket servis hizmetini de devreye soktu.  Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formüllerini New Orleans’ın geleneksel lezzetleriyle bir araya getirerek eşsiz menüler sunan Popeyes®, yeni lezzet noktasında misafirlerini ağırlıyor ve paket servis opsiyonunu Uşaklı ziyaretçilerine sunuyor. Türkiye’de 200’ü aşkın restoranıyla hâlihazırda Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri konumundaki Popeyes®, Karun AVM’de açtığı yeni lezzet noktasında, zengin menü alternatifleriyle Popeyes® severleri bekliyor. *Popeyes®, 1 Ağustos 2019 tarihi itibariyle açık tavuk restoran zincirleri adedine göre Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 200’den fazla restoran sayısına ulaşarak Türkiye’deki liderliğini kanıtlamıştır.

TAB Gıda hakkında: ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's®'i bünyesine katmış, 2013 yılında kendi markası olan Usta Dönerci®’yi, 2019 yılında da yine kendi markası olan Usta Pideci’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci®, 3 Döner Stop® ve 13 Usta Pideci restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır. BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ