Uşak Ufuk
18 Ekim 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
POPEYES, UŞAK KARUN AVMDE
26 Temmuz 2019 Cuma 07:45

POPEYES, UŞAK KARUN AVM'DE

TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’de başarılı bir büyüme hikâyesi ortaya koyan Popeyes,Uşak Karun AVM’derestoran açarak lezzet duraklarına bir yenisini ekledi

TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’de başarılı bir büyüme hikâyesi ortaya koyan Popeyes,Uşak Karun AVM’derestoran açarak lezzet duraklarına bir yenisini ekledi. Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda güvencesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes, Uşak Karun AVM’deyeni restoranını hizmete açtı. 

Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formülleriniNew Orleans’ın geleneksel lezzetleriyle bir araya getirerek eşsiz menüler sunan Popeyes, yeni lezzet noktasında misafirlerini ağırlayacak. Türkiye’de 200’ü aşkın restoranıylahâlihazırda Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri konumundaki Popeyes, KarunAVM’de açtığı yeni lezzet noktasında,zengin menü alternatifleriylePopeyes severleri bekliyor. 

Yatırımcılara sundukları avantajlı franchise fırsatları ile sektöre yön vermeye devam ettiklerini ifade eden TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan, sahip oldukları ekosistemin kapısını ardına kadar Uşaklı yatırımcılara açtıklarına dikkat çekti. Risk almak istemeyen ancak kontrollü büyümek isteyen Uşaklı girişimci yatırımcıları beklediklerini belirten Erkan, “TAB Gıda çatısı altında hizmet veren Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s, Usta Dönerci,Döner Stopve Usta Pideci®markaları için yatırımcılarımıza anahtar teslim işletme seçeneği sunuyoruz. Bugün Burger King®’in Türkiye’de faaliyet gösteren 650’den fazla restoranı içinden 250’den fazla restoranımız franchise olarak hizmet veriyor. Burger King®’in yanı sıra 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci® ve 4 Döner Stop® ve 12 Usta Pideci restoranı ile kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Güçlü işletme modelimizle sektöre yön vermeye devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.  *Popeyes®, 11 Temmuz 2019 tarihi itibariyle açık tavuk restoran zincirleri adedine göre Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 200’den fazla restoran sayısına ulaşarak Türkiye’deki liderliğini kanıtlamıştır.

TAB Gıda hakkında:  ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's®'i bünyesine katmış, 2013 yılında kendi markası olan Usta Dönerci®’yi, 2019 yılında da yine kendi markası olan Usta Pideci’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci®, 4 Döner Stop® ve 12 Usta Pideci restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.