Uşak Ufuk
28 Şubat 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
REKTÖR ULUBEYİ ZİYARET ETTİ
03 Ekim 2019 Perşembe 07:16

REKTÖR ULUBEY'İ ZİYARET ETTİ

REKTÖR ULUBEY'İ ZİYARET ETTİ

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, ilçelerdeki meslek yüksek okulları ziyaretleri kapsamında son olarak, Ulubey ve Eşme ilçelerinde bir dizi incelemelerde bulundu.  Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Duru ve Genel Sekreter İbrahim Çalış, Eşme Meslek Yüksekokulu ve Ulubey Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.

Kaymakam Onur Özaydın ve Ulubey Belediye Başkanı Koçlu’yu makamında ziyaret etti 

Rektör Savaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Duru, Genel Sekreter Çalış ve Ulubey MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ozan Çatır, Ulubey Kaymakamı Onur Özaydın ve Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu’yu makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası Rektör Savaş, Ulubey MYO akademik ve idari personeli ile görüşerek bilgi aldı.

ULUBEY MYO’YU ZİYARET ETTİ

Ulubey MYO ziyaretinin ardından Rektör Savaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Duru, Genel Sekreter Çalış ve Eşme MYO Müdürü Doç. Zülfiye Acar Şentürk, Eşme Kaymakamı Murat Özdemir’i makamında ziyaret etti.  Rektör Savaş, her iki meslek yüksekokulunda öğrencilerle bir araya gelerek, eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını temenni etti ve öğrencilere tavsiyelerde bulundu. BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.