Uşak Ufuk
23 Nisan 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SİVASLI BELEDİYE BAŞKANI SAZLIGÖL, İYİ PARTİ’YE GEÇTİ
24 Aralık 2018 Pazartesi 08:28

SİVASLI BELEDİYE BAŞKANI SAZLIGÖL, İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

Uşak'ın Sivaslı ilçesi Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl, CHP'nin yeniden aday göstermemesi üzerine, İYİ Parti'ye katıldı ve başkan adaylı ilan edildi.

Uşak'ın Sivaslı ilçesi Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl, CHP'nin yeniden aday göstermemesi üzerine, İYİ Parti'ye katıldı ve başkan adaylı ilan edildi. İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Uşak Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl İYİ Parti belediye başkan adayımızdır" dedi. 

SİVASLI BELEDİYE BAŞKANI SAZLIGÖL, KONUYLA İLGİLİ BİR AÇIKLAMA YAPTI

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl, “İYİ Parti’nin adayıyım ve dün itibariyle CHP’ye istifa dilekçemi verdim. 5 meclis üyesinin 4’üyle İYİ Parti’ye katıldım. Gerekirse 400 kişiyle de birlikte gidebilirim. Benim burada rakibim AKP’dir ve Sivaslı Belediyesi’ni AKP’ye teslim etmemek için aday oldum. Halktan her hangi bir değer görmesem tekrar aday olmazdım. Şahsımız ve ilçemiz için hayırlı olsun” dedi.

“NİHAT SAZLIGÖL İŞİNİN EHLİ BİR İSİM VE HALKTA KARŞILIĞI VAR”

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım da, “Nihat Sazlıgöl kendini ispatladı ve işinin ehli. İlçedeki adaylara bakın ve hangisi iyiyse onun kararını siz verin. Ben genelde halkın sevdiği isimleri aday yapıyoruz. CHP’den her hangi bir sitem yok ve halk adaylarına bakar kendi kararını verir” diye konuştu.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ