Uşak Ufuk
22 Ocak 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sosyal yardım alan vatandaşlarla iftar açtı
12 Haziran 2018 Salı 09:53

Sosyal yardım alan vatandaşlarla iftar açtı

Uşak Valisi Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendinin ev sahipliğinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kendilerine yardım ve destek sağlanan ailelere iftar verildi.

Uşak Valisi Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendinin ev sahipliğinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kendilerine yardım ve destek sağlanan ailelere iftar verildi.

“Ramazan-ı Şerif bizim inancımızda müjdelendiği gibi, başı rahmet ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan mübarek bir aydır”

Vali Salim Demir iftar yemeği öncesi yaptığı konuşmasında; "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın vermiş olduğu bu iftar sofrasına hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Ramazan-ı Şerif bizim inancımızda müjdelendiği gibi, başı rahmet ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan mübarek bir aydır. Bu ayın hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bu vesileyle şu anda Ramazan'ın son günlerinde olduğumuz için ayrıca, mübarek Kadir gecenizi de şimdiden tebrik ediyorum. Cenabı Hakkın bizleri sağlıkla ve huzurla bayrama da ulaştırılmasını diliyorum” dedi.

 “Halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışıyla bu kutsi hizmeti Uşak’ımızda hep birlikte yürüteceğiz”

Şu anda Türkiye’nin her yerinde böyle güzel iftar sofraları kurulduğunu, milyonların bu bereketli sofralarda ramazan ayının manevi ikliminde buluşulduğunu dile getiren Vali Salim Demir, “Aile Sosyal Politikalar Bakanlığımızdan Genel Müdür Yardımcımız da şu anda bizlerle birlikte, şahsım adına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımıza teşekkür ediyorum. Halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışıyla bu kutsi hizmeti Uşak’ımızda hep birlikte yürüteceğiz. 80 milyon mutlu ve huzurlu olsun diye, sıkıntı çeken vatandaşlarımıza destek vermeye devam edeceğimizi özellikle vurgulamak istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bu güzel iftar davetine icabete ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Hasan Hüseyin Savran ve Nurgül Hayran’a Vali Salim Demir tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi

İftar yemeğinin ardından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında 2017 yılı içerisinde Vakıf Mütevelli Heyetinde hayırsever vatandaş olarak görev alan Hasan Hüseyin Savran ve Nurgül Hayran’a Vali Salim Demir tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi. Ev sahipliğini Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendinin yaptığı iftar yemeğine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tarlacı, İlimizde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım ve destek alan aileler ile birlikte, il protokolü ve daire amirleri katıldı.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ