Uşak Ufuk
05 Aralık 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TENİS TURNUVASI SONA ERDİ
04 Kasım 2019 Pazartesi 08:30

TENİS TURNUVASI SONA ERDİ

Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından Huzurpark Tenis Sahasında düzenlenen Cumhuriyet Tenis Turnuvası sona erdi.

Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından Huzurpark Tenis Sahasında düzenlenen Cumhuriyet Tenis Turnuvası sona erdi. Her yaştan sporcunun katıldığı turnuvada, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na uygun ve özel bir final gerçekleştirilerek kazananlara ödülleri verildi. Çeşitli spor branşlarında düzenlediği turnuva ve aktivitelerle, Uşaklılara sporu sevdiren Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, yaklaşık 3 hafta süren Cumhuriyet Tenis Turnuvası’nda kazanan sporcuları ödüllendirdi. 9 yaş kızlar ve erkekler, 10 yaş erkekler, 18+ yeni başlayan bayanlar ve erkekler, 18+ masterbayanlar veerkekler, 35+ yenibaşlayan erkekler, 35+ master erkekler olmak üzere 9 kategoride yaklaşık 80 sporcu yarıştı.

Huzurpark Tenis Sahası’nda nefes kesen mücadelelerin yaşandığı turnuva 3 hafta sürdü. Turnuvanın finaliise Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak 29 Ekim’de gerçekleştirildi. Final töreni İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlarken, turnuvaya katılan sporcular, ülke tarihi için özel ve anlamlı bir günde düzenlenen böyle bir etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduklarını paylaştı.

Final törenine katılan Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Ceylaner, Uşak Belediye Meclisi Spor Komisyonu Başkanı Osman Tekbaş, Spor Komisyonu Üyeleri Harun Güvenç ile İbrahim Türksoy kazanan çocuk kategorisindeki sporculara plaket, madalya; büyük kategorisindeki sporcularaise kupalarını takdim etti. Ayrıca turnuvaya katılan tüm sporculara da Spor İşleri Müdürlüğü’nden sürpriz hediyeler verildi.

Uşak’ın milli gururu, vücut gelişme alanında uluslararası ve ulusal platformlarda çeşitli başarılar elde eden Emre Çelik de düzenlenen ödül törenine katıldı. Çelik’e,Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Ceylaner tarafındanplaket takdim edildi. Tören sonunda konuşan Ceylaner, sporun her yaştan bireyin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sağladığını kaydederek, “Bu sebeple Uşak Belediyesi olarak sporun her anlamda yanındayız. Spor İşleri Müdürlüğümüz aracılığıyla özel projeler gerçekleştiriyoruz.” dedi.Zeynep Ceylaner, sportif faaliyetleri ve projeleri desteklediklerini belirterek, turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkürlerini iletti. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’nın finali takdim edilen plaket, madalya ve kupaların ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.