Uşak Ufuk
23 Mart 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TOKİ’DEKİ KDV’LER MALİYE  BAKANI AĞBAL’A EMANET
17 Nisan 2018 Salı 08:50

TOKİ’DEKİ KDV’LER MALİYE BAKANI AĞBAL’A EMANET

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın 2.Etap TOKİ’ye başlayacaklarını ancak vatandaşların K.D.V. ile ilgili sıkıntı yaşadıklarını söylemesi üzerine Bakan tarafından gerekli yanıt geldi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın 2.Etap TOKİ’ye başlayacaklarını ancak vatandaşların K.D.V. ile ilgili sıkıntı yaşadıklarını söylemesi üzerine Bakan tarafından gerekli yanıt geldi. Ağbal, Salı günü TOKİ Başkanı Ergün Turan ile görüşmesinin olduğunu ve bu konuyla da ilgileneceğini belirterek “Konuyu takip edin” talimatı verdi.

Başkan Nurullah Cahan’ın Uşak Belediyesi’ne ait UTAŞ ile yaptığı işler ve bütçesi hakkında gerçekleştirdiği sunum Bakan Ağbal tarafından çok beğenildi. Ağbal, “Yaptığınız işler heyecan verici. Uşak böyle çalışarak devam ederse, yaşam alanları ile ferah bir kente bürünecek. Bravo gerçekten. Bisiklet yolunu çok iyi düşünmüşsünüz. Kemalöz Pazaryeri hakikaten güzelmiş. İşte AK Parti Belediyeciliği. Çok memnum oldum”  dedi. Bakan Naci Ağbal ziyaretlerinin ardından akşam saatlerinde şehirden uğurlandı.BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ