Uşak Ufuk
16 Eylül 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TUĞRUL: ŞATAFATTAN UZAK DURACAĞIZ
12 Nisan 2019 Cuma 08:55

TUĞRUL: ŞATAFATTAN UZAK DURACAĞIZ

AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, Uşak Belediye Başkanı seçilen Mehmet Çakın’ın mazbatasını alıp göreve başladığını ve bundan sonra daha çok çalışacaklarını söyledi.

AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, Uşak Belediye Başkanı seçilen Mehmet Çakın’ın mazbatasını alıp göreve başladığını ve bundan sonra daha çok çalışacaklarını söyledi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Fahrettin Tuğrul, “Değerli dostlar Mehmet Çakın başkanımız mazbatasını alarak görevine başlamıştır. Şahsına ve şehrimize hayırlı olsun. Akparti Uşak teşkilatı olarak Başkanımızla seçim sürecinde şehrimize tevazulu olma, kibir ve şatafattan uzak durma sözü verdik. Biz teşkilat olarak seçim sonucuna yönelik kutlama programı yapmayacağız. Başkanımız partimize oy veren veya vermeyen tüm hemşehrilerimizin başkanıdır. AK Parti Uşak teşkilatı olarak tüm hemşehrilerimize teşekkürü borç biliriz. Aynı zamanda seçimin suhuletle geçmesinde emeği geçen başta İl ve ilçe seçim kurullarımıza ve seçim müdürlerimize ve seçim müdürlüğünün saygıdeğer personeline sayın Valimize emniyet ve jandarma teşkilatımıza tüm kamu görevlisi arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Özellikle seçim başarımızda emeği geçen milletvekillerimize, İl yönetim kurulu üyelerimize, Merkez ilçe ve tüm ilçelerimizin başkan ve yönetim kurulu üyelerine, İl ilçe kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetim kurulu üyelerine, mahalle ve köy başkanlarımıza partimiz personellerine gönülden teşekkür ederim” dedi. 

 

UŞAK BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN

 MEHMET ÇAKIN, GÖSTERİŞTEN UZAK

DURACAĞININ ALTINI ÇİZDİ

Öte yandan AK Partili Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın da, gösterişten uzak duracağının altını çizdi. Çakın, “ “Uşak’a hayırlı hizmetler yapmaya ve hiçbir menfaat gütmeden hareket etmeye geliyoruz. Yeni dönemde el birliği ile ilimizi daha güzelleştirmek ve kalkındırmak için sizlerle daima bir arada ve iç içe, gösterişten ve şaşadan uzak duracağımızı ifade etmek istiyorum. Partimize ve Cumhurbaşkanımıza gönül veren Uşaklı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren tüm Uşak’ın Belediye Başkanı olduğumuzu ifade ediyorum. Herkese ve her yere adil bir şekilde hizmet götüreceğimizin sözünü veriyorum. Yapacak çok işimiz var ve Uşak için kollarımızı sıvayıp, bu dönemde bunca yaşanan sıkıntılara rağmen çok daha fazla ilimiz çok daha güzelleşen bir il haline gelecek” ifadelerini kullandı. HABER: BERKAY ÖZYAYLA

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ