Uşak Ufuk
19 Ağustos 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK AK PARTİ’DE ADAY ADAYLARI ARTIYOR
15 Kasım 2018 Perşembe 09:14

UŞAK AK PARTİ’DE ADAY ADAYLARI ARTIYOR

2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi, AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı için başvuru süresinin 16 Kasım 2018 Cuma gününe kadar uzatıldığı ifade edildi.

2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi, AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı için başvuru süresinin 16 Kasım 2018 Cuma gününe kadar uzatıldığı ifade edildi. AK Parti Genel Merkezi tarafından tebliğ edilen karar gereği, Uşak’taki belediyeler için müracaat edecek isimlere ilaveten 4 günlük süre verildi. AK Parti’de bugün yine hareketli saatler yaşandı ve aday adaylığı başvurusunda bulunanlar oldu. Avukat Fahrettin Tuğrul ve Mehmet Gün’ün ardından aday adaylığını açıklayan isimlerin sayısı arttı. Emre Yeşilçiçek, Emine Yıldırım, Ömer Özden ve Cafer Çankaya belediye başkan aday adaylığı müracaat dosyasını, İl Başkanı Mehmet Çakın’a sundular.

MURAT KİRİŞ DE ADAY ADAYI OLMAK İÇİN İSTİFA ETTİ

AK Parti’de Emine Yıldırım’ın yanı sıra Belediye Meclis üyesi olan Murat Kiriş de istifa ederek, aday adayı olacağını duyurdu. Murat Kiriş, istifa belgesini Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a sundu.  

HABER: ÇİĞDEM ARASLI

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ