Uşak Ufuk
18 Eylül 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK AK PARTİDEN YILDIRIMA DESTEK
21 Haziran 2019 Cuma 07:17

UŞAK AK PARTİ'DEN YILDIRIM'A DESTEK

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, 23 Haziran seçimleri öncesinde, İstanbul’daki seçim çalışmalarına destek veriyor.

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, 23 Haziran seçimleri öncesinde, İstanbul’daki seçim çalışmalarına destek veriyor.  AK Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, İl Başkanı Fahrettin Tuğrul ve teşkilat mensuplarının katıldığı seçim çalışmaları kapsamında, çeşitli kurumlar ve sivil toplum kuruluşları ziyaret ediliyor. 

Ziyaretlerde, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım’ın projeleri ve bugüne kadar ülke adına yaptığı çalışmalar anlatılıyor. 

Son olarak İstanbul’da faaliyet gösteren Banaz Yazıtepe Köyü Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Uşak İl Teşkilatı, Kağıthane Belediyesi’nin düzenlediği cirit müsabakalarını izledi. Susuzören Köyü Altı Cirit Kulübü’nün mücadele ettiği müsabakanın ardından bir açıklama yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, “İstanbul seçimleri öncesi, ülkemize bugüne kadar bir çok hizmette bulunan ve ulaşım konusundaki projelere büyük emek veren Sayın Binali Yıldırım’ın projelerini anlatıyoruz. Milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla birlikte, Uşaklı dernekleri, kurum ve kuruluşları ziyaret ediyoruz. İstanbul’daki Uşaklı hemşehrilerimizin sayın Binali Yıldırım’a teveccühleri büyük. Allah’ın izni ile 23 Haziran seçimlerinde, sayın Binali Yıldırım ipi göğüsleyecek ve 2023’e giden yolda İstanbul’umuzu güzelleştirmeye ve geliştirmeye devam edecektir” dedi.  BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ