Uşak Ufuk
19 Ocak 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK DAMIZLIK BİRLİĞİNE ÖZEL KREDİ
26 Eylül 2019 Perşembe 08:07

UŞAK DAMIZLIK BİRLİĞİNE ÖZEL KREDİ

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, Uşak İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile 10 yıldır devam eden iş birliğini yenileyerek 3 ay vadeli sıfır faiz imkanı sunmaya devam

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, Uşak İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile 10 yıldır devam eden iş birliğini yenileyerek 3 ay vadeli sıfır faiz imkanı sunmaya devam ediyor. 

Milli mesele olarak ele aldığı tarımda, Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank, Uşak ili Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor. Çiftçiye destek (hizmet kapsamı) içeren iş birliğinin tanıtım toplantısı 18 Eylül 2019 tarihinde Uşak ili Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği katılımıyla gerçekleşirken, DenizBank’ın tarıma verdiği destek ve bu alandaki hizmetleri detaylı şekilde ele alındı. 

 

“Gayemiz, çiftçilerimizin 

tüm ihtiyaçlarına etkili 

çözümler üretebilmek”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Uşak Şube Müdürü Hayrettin Kabaklı, üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerinin yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken, şöyle devam etti; “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak, üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bugün Uşak ili Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile imza attığımız anlaşma ile bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”. 

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.