Uşak Ufuk
31 Mayıs 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Genç Girişimcilerde nöbet değişimi
18 Mart 2019 Pazartesi 06:12

Uşak Genç Girişimciler'de nöbet değişimi

TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Uşak seçimleri tamamlandı. Yeni Başkan Cemal Yalçındağ oldu.
 TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Uşak seçimleri tamamlandı. Yeni Başkan Cemal Yalçındağ oldu. 
Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla odalar ve borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı ve yönetim kurulu seçimi tamamlandı.  
 
YAPILAN SEÇİMDE 2 ADAY 
YARIŞTI VE CEMAL 
YALÇINDAĞ SEÇİMİ KAZANDI
Gerçekleştirilen seçimde TOBB İl Genç Girişimciler Kurulunda ise iki aday yarıştı. Yapılan seçimler sonucu TOBB Genç Girişimciler İcra Komitesi Asil üyeliklerine Cemal Yalçındağ, Mehmet Bülbül, Ali Kuşçu, Murat Kurak, Yiğit Kulalıgil, Kamil Kül, Halil Yiğit, R. Barış Ketboğa, Süleyman Onur Çalıkuş, Serkan Doğan, Veysel Karani Gül, Cemal Bursalı seçildi. Genç Girişimcilerin kendi aralarında yaptıkları seçim sonucuna göre, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cemal Yalçındağ oldu.  Yeni Başkan Cemal Yalçındağ gençliği içinde bulunduğu ataletten çekip çıkarmaları gerektiğini ve kendilerinin bu anlamda üstlendikleri misyonun farkında olduğunu belirtti. Devletimizin dinamik genç bir nüfusa sahip olduğunu ve gençliğin gelişen teknolojiler konusunda hızlı, bilinçli, kendinden emin adımlar atması gerektiğini söyleyen Cemal Yalçındağ önceki dönemlerde yapılanların üstüne çıkılacağını ve sadece bu kurulun görüntüden ibaret olmadığını yapacakları icraat ve projelerle Uşak’ın Türkiye Genelinde ve TOBB nezdinde ses getireceğinin sözünü verdiklerini söyledi. 
 
ALDIĞIMIZ DESTEKLER 
BİZE GÜÇ VERECEK
Yalçındağ; “TOBB Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu ve UTSO Başkanımız Selim Kandemir’in destekleri bize hem güç veriyor hem de bize ağır bir sorumluluk yüklüyor. Bununla beraber Uşak ilkler şehridir, Uşak Halkı ve Uşak genci girişimci bir ruha sahiptir, bundan sonraki buluşmalarımızda dinamikleri harekete geçirdiğimizde neler olacağını yakından takip edeceksiniz” dedi. 
HABER: BERKAY ÖZYAYLA
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ