Uşak Ufuk
22 Ağustos 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HEMŞİRELERİ UNUTMADI
13 Mayıs 2019 Pazartesi 08:00

UŞAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HEMŞİRELERİ UNUTMADI

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından, Ebeler ve Hemşireler Haftası Etkinlikleri kapsamında hastanenin konferans salonunda kutlama programı düzenlendi ve ardından kokteyl verildi.

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından, Ebeler ve Hemşireler Haftası Etkinlikleri kapsamında hastanenin konferans salonunda   kutlama programı düzenlendi ve ardından  kokteyl verildi. Programa katılım ve ilgi büyük oldu. 12 Mayıs Hemşireler Günü ve 5 Mayıs Ebeler Günü dolayısıyla kutlanan  Ebeler ve Hemşireler Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen  programda   diğer sağlık çalışanları da unutulmadı ve  tüm sağlık çalışanlarının günleri kutlanarak,  çeşitli birimlerde çalışan sağlık personeline başarılı çalışmalarından dolayı Teşekkür Belgesi ve hediyeleri takdim edildi. Hastane çalışanlarından Murat Güden ve Rıdvan Mavioğlu  Halk Oyunu Gösterisi’nde efe oyununu oynayarak, Samet Tanrıverdi ise gitar eşliğinde şarkı söyleyerek programa renk kattılar. Ayrıca yine hastane çalışanlarından Arif Koç, hemşireler İçin kendi yazmış olduğu  şiirini okuyarak salondakilerin beğenisini aldı.

Programa İl Sağlık Müdürü Dr. Sedat Kavas,  Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Erkan Arslan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatma Yıldırım, İl Sağlık Müdürlüğü  ve Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi idarecileri ve çalışanları katıldı. Sunuculuğunu  Diyabet Eğitim Hemşiresi Esin Altan Erdem‘in yaptığı programda  Açılış konuşmasını Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatma Yıldırım yaptı. Konuşmasında yeryüzünün en değerli varlığının insan olduğunu ve ona   hizmet etmenin, onun ızdırabını dindirmenin en değerli iş olduğunu ve tüm sağlık çalışanlarının  bu işi en iyi şekilde  yerine getirmeye gayret ettiklerini dile getirdi. Hemşireliğin, kendi canını hiçe sayarak hayat kurtarmaya adanmış bir ömür olduğunu ifade ederken, programa katılan ebeler için de, ebeliğin aylarca gelmesi beklenen en tatlı misafiri karşılayan, alınan ilk nefese şahit olunan çok kutsal bir meslek olduğunu  ebelerimizin de hakkının ödenemeyeceğini ifade etti. Sağlığın ekip işi olduğunu ve bu büyük ekibin bir aile olduğunu da  ifade eden Yıldırım,  farklı birimlerde çalışan  tüm sağlıkçılarında ayrı ayrı günlerini kutladığını ve birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi  Ardından Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Erkan Arslan ve İl Sağlık Müdürü Dr. Sedat Kavas, söz alarak Ebeler Ve Hemşireler Günü’ nü  ve  ayrıca diğer tüm sağlık çalışanlarının günlerini kutlayarak Teşekkür Belgesi ile Hediye Takdim Merasimini gerçekleştirdiler. HABER: BERKAY ÖZYAYLA

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ