Uşak Ufuk
16 Temmuz 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak Rektörü MHPyi ziyaret etti
07 Ocak 2019 Pazartesi 08:10

Uşak Rektörü MHP'yi ziyaret etti

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, MHP ve Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, MHP ve Ülkü Ocaklarını ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ömer Karahan, Prof. Dr. Adem Duru, Prof. Dr. Metin Gümüş ve Genel Sekreter V. İbrahim Çalış’la birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak İl Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

Prof. Dr. Savaş, MHP Uşak İl Başkanı Halit Görgülü ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

 

Savaş, “Birlik ve 

beraberlik önemli”

Üyelerle bir süre sohbet eden Prof. Dr. Savaş, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, MHP Uşak İl Başkanlığına çalışmalarında başarılar diledi.Görgülü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başta Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş olmak üzere tüm Uşak Üniversitesi personeline ve öğrencilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Rektör Savaş’tan Ülkü Ocaklarına Ziyaret  

Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ömer Karahan, Prof. Dr. Adem Duru, Prof. Dr. Metin Gümüş ve Genel Sekreter İbrahim Çalış’la birlikte, Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muzaffer Sait Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Prof. Dr. Savaş, üyelerle bir süre sohbet ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Dönmez, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Rektör Savaş’a plaket takdim etti.

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ