Uşak Ufuk
25 Eylül 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK SMMMOYU ZİYARET ETTİLER
24 Temmuz 2019 Çarşamba 06:35

UŞAK SMMMO'YU ZİYARET ETTİLER

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Uşak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanlığına Seçilen Mustafa Mıdık ve Yönetimine Ziyarette Bulundu.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Uşak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanlığına Seçilen Mustafa Mıdık ve Yönetimine Ziyarette Bulundu. UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, yeni seçilen Uşak SMMMO Başkanı Mustafa Mıdık ve Yönetim Kurulu’nu tebrik etti. STK’larda görev almanın gönüllülük esasıyla yapıldığına ve fedakarlıkla sürdürülmesi gereken bir sorumluluk olduğuna dikkat çeken Kandemir, bugüne kadar iki kurum arasındaki kuvvetli işbirliğinin önümüzdeki süreçte de devam etmesinin önemine vurgu yaptı. 

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mıdık ise, Ticaret ve Sanayi Odaları hem sosyal hem de ekonomik anlamda ülkemizin ve şehirlerin gelişmesine önemli katkıda bulunan kurumların başında geldiğini, UTSO'nun doğal çözüm ortakları olduğunu, önümüzdeki dönemlerde bu ortaklığı arttırarak devam ettireceklerini söyleyerek ziyaretlerinden dolayı Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu S. Selim Kandemir ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ