Uşak Ufuk
27 Mayıs 2022 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uşak TSO Meclis toplantısı yapıldı
25 Ekim 2021 Pazartesi 07:54

Uşak TSO Meclis toplantısı yapıldı

Uşak TSO Meclis toplantısı yapıldı

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Müşterek Meslek Komitesi ve Ekim ayı olağan Meclis Toplantısı, UTSO Meclis ve Meslek Komite Üyelerinin katılımıyla Meclis Başkanı İsmail Karaman başkanlığında online olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda; genel gündem değerlendirmesi ardından, Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir dokuz aylık Oda’nın faaliyetlerini özetleyen bir konuşma gerçekleştirdi. 

TOBB KOBİ Araştırma Ve Danışmanlık Merkezi Müdürü Cahit Ceren ise ‘’Akıllı Kobi’’ Platformu hakkında meclis ve meslek komite üyelerine bilgilendirmede bulundu. 

Toplantının son kısmında, meslek komitesi üyeleri söz alarak, sektörleriyle ilgili görüş ve önerileri dile getirdi. Burada bir değerlendirme yapan Uşak TSO Başkanı Kandemir, UTSO olarak üyelerin her zaman yanında olduklarını söyledi. UTSO Başkanı Kandemir, “Covid-19’un yayılımının hızlandığı bir döneme girdik ve hastalık yaz aylarına nazaran daha hızlı yayılıyor. Yayılımın önlenmesi hem birey, hem de toplum sağlığı açısından ayrı bir önem taşıyor. Geçtiğimiz hafta, Sayın Sağlık Bakanımız, ilimiz Uşak ve bazı illerde virüsün yayılım hızının beklenenden fazla olduğunu açıkladı." DEDİ. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.