Uşak Ufuk
20 Haziran 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK TSO’DAN KÜTAHYA’DAKİ ODA VE BORSALARA ZİYARET
01 Kasım 2018 Perşembe 08:38

UŞAK TSO’DAN KÜTAHYA’DAKİ ODA VE BORSALARA ZİYARET

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, Meclis Başkanı İsmail Karaman ve beraberindeki yönetim kurulu heyeti Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, Meclis Başkanı İsmail Karaman ve beraberindeki yönetim kurulu heyeti Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ve yönetim kurulu üyeleri ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri Ege’nin iki güzide kenti olarak bölge ekonomisi ve ihtiyaçları için yapacakları çalışmaları istişare ettiler.

Özotraç, Kandemir’in bölgeyi TOBB Yönetiminde temsil etmesinin önemli bir avantaj olduğunu belirterek, bölgeyi farklı ve cazip kılacak her türlü projede ortak hareket etmekten duyacakları memnuniyeti dile getirdi.

UTSO KÜTAHYA TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir, Meclis Başkanı İsmail Karaman ve beraberindeki yönetim kurulu heyeti Kütahya Ticaret Borsası’nı (KUTBO) ziyaret etti. KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Halit Topbaş’ın karşıladığı Uşak Ticaret ve Sanayi Odası heyeti ziyaretinde, TOBB camiasının illerin oda ve borsa başkanlarını aynı çatı altında toplayarak, ticari faaliyetlerinde birleştirici güç ve birlik ruhunu pekiştirmesinde önemli katkısı olduğuna değinildi. HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ