Uşak Ufuk
22 Nisan 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK ÜNİVERSİTESİ  REKTÖRÜ İLİM YAYMA  CEMİYETİ’Nİ ZİYARET ETTİ
10 Aralık 2018 Pazartesi 09:03

UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ İLİM YAYMA CEMİYETİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ömer Karahan, Prof. Dr. Metin Gümüş, Prof. Dr. Adem Duru ve Genel Sekreter V. İbrahim Çalış, İlim Yayma Cemiyeti Uşak Şubesini ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ömer Karahan, Prof. Dr. Metin Gümüş, Prof. Dr. Adem Duru ve Genel Sekreter V. İbrahim Çalış, İlim Yayma Cemiyeti Uşak Şubesini ziyaret etti. İlim Yayma Cemiyeti Uşak Şubesi Başkanı Dr. Zafer Aydın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Prof. Dr. Savaş, öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Lider Ülke Türkiye 

Prof. Dr. Savaş, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak milli ve manevi duyguları güçlü, bağımsız bir gençliğin lider ülke Türkiye’nin mimarları olacağını söyledi. Gençlerin bol bol kitap okumaları gerektiğine dikkat çeken Prof. Dr. Savaş, “Okuyun ve kendinizi geliştirin. Hedeflerinizi belirleyin, bu hedeflere ulaşmak için çok çalışmanız gerekiyor. Birlik ve beraberlik içinde çalışarak, omuz omuza vererek ülkemizin gelişimine katkı sunacağız. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”dedi. Dr. Zafer Aydın, Rektör Prof. Dr. Savaş’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

HABER: BERKAY ÖZYAYLA

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ