Uşak Ufuk
24 Temmuz 2019 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UŞAK VALİSİ DEMİR VE EŞİ, FATMA ÖNAL’I ZİYARET ETTİ
05 Ekim 2018 Cuma 08:45

UŞAK VALİSİ DEMİR VE EŞİ, FATMA ÖNAL’I ZİYARET ETTİ

Uşak Valisi Salim Demir ve eşi Nezahat Demir, Yaşlılar Günü münasebetiyle, Atatürk Mahallesinde yaşayan ve rahatsızlığı nedeniyle evinde istirahat ve tedavisi devam eden, Fatma Önal'ı ziyaret etti.

Uşak Valisi Salim Demir ve eşi Nezahat Demir, Yaşlılar Günü münasebetiyle, Atatürk Mahallesinde yaşayan ve rahatsızlığı nedeniyle evinde istirahat ve tedavisi devam eden, Fatma Önal'ı ziyaret etti. Vali Salim Demir, ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için yaşlılarımızın, toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak, hepimizin öncelikli görevidir. Ancak, buna rağmen elbette yaşlılarımızın belli sağlık problemleri ortaya çıkabilmektedir. Dünyanın en sosyal devleti olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak, tüm vatandaşlarımızın olduğu gibi, yaşlılarımızın da her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Hükümetlerimizin  özellikle son 16 yılda yapmış olduğu sağlık alanında ve sosyal hayatta yaptığı atılımlarla yaşlılarımızın her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır. Öyle ki  evde sağlık hizmeti ile yaşlılarımızın hastanelere gitmelerine gerek kalmadan evlerinde tedavileri yapılmaktadır. Yaşlılarımız, çocuklarımızla birlikte bizim en kıymetli emanetlerimizdir. Biz Devlet olarak bu kıymetli emanetlerimize sahip çıkıyor, onların sağlıklı ve mutluluk içinde hayat sürmeleri için sağlık ekiplerimizle birlikte her türlü gayreti gösteriyoruz. Onların her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek adına da zaman zaman onları ziyaret etmekteyiz. Tüm yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutlar, sağlıklı günler dilerim. “dedi.

Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir, ziyaret sırada , Fatma Önal'ın yakınları ile sohbet edip, İl Sağlık Müdürü Dr. Sedat Kavas’tan hastanın durumu ve bakımı hakkında bilgi aldı. Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir, evde bulunan çocuklarla da ilgilenip hediyeler verdi.

HABER: HALİL ASLAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ